X


Tron Kurucusu Ethereum’a Taş Atıyor

Justin Sun'dan önemli Ethereum geliştiricilerine yeni bir çağrı geldi.
14:00
31 Aralık 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Hayatımızın çeşitli alanlarında bulunan rekabet duygusu kripto para projeleri arasında da yaşanıyor. Tron kurucusu Justin Sun, projesine rakip olarak gördüğü Ethereum hakkında zaman zaman eleştirilerde bulunuyor. Sun tarafından son olarak gündeme getirilen ifadeler diğerlerinden biraz farklı.

Tron CEO’su Justin Sun, Joseph Lubin tarafından yönetilen Ethereum geliştirici topluluğu ConsenSys’deki geliştiricileri hedef aldı. Sun, ConsenSys’teki Ethereum geliştiricilerinin kendi ekibine öz geçmişlerini göndermelerini önerdi. Geçmişte Ripple ekibinde hizmet verdiği bilinen Justin Sun bu son ifadeleriyle Ethereum topluluğuna sıkı bir şekilde sataşmış oldu. Justin Sun Tron ailesinin hızlı bir şekilde geliştiğine de dikkatleri çekiyor.

Ethereum ağının en önemli geliştiricilerinin yer aldığı ConsenSys geçtiğimiz günlerde bazı ilgi çekici iddialara konu olmuştu. Sun olayların üzerinden çok geçmeden Ethereum’daki en iyi geliştiricilere kendi ekibine katılmayı teklif ediyor.

Kripto para piyasası ayı trendinin etkisinde seyrine devam ederken altcoin projelerinin çalışmalarına hızla devam ettiğini görüyoruz. Piyasada yaşanacak bir sonraki rallide kendine iyi bir kulvar bulmak isteyen birçok proje, tüm kadrosuyla canla başla çalışıyor. Ethereum ve Tron da bu projelerden. Ethereum topluluğu yaklaşan hard fork’a hazırlanırken Tron ağında sık sık yeni gelişmeler yaşanıyor. Zaman zaman piyasadan bağımsız hareket ettiği görülen Tron (TRX) altcoin’ler arasında dikkat çekiyor. Tron ağındaki merkezsiz uygulamaların sayısı ve geçtiğimiz günlerde rekor bir seviyeye ulaşan kullanıcı hesap miktarı da projenin hızla geliştiğini gösteriyor.

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar