Terra Classic (LUNC) Treni Duvara Toslayacak! 2 Ünlü İsimden Korkutan Uyarı!

Terra Classic (LUNC), akıllara durgunluk veren yükselişini bir haftadan fazla bir süredir sürdürüyor. Bu durum, yatırımcıların altcoin'e olan güveninin artmasına neden oluyor.
15:40
9 Eylül 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

 Terra Classic (LUNC), akıllara durgunluk veren yükselişini bir haftadan fazla bir süredir sürdürüyor. Bu durum, yatırımcıların altcoin’e olan güveninin artmasına neden oluyor.

Beş Parasız Kalabilirsiniz: SafeMoon Örneği!

Güncel verilere göre daha fazla yatırımcı LUNC. ‘hız treni’ne atlıyor. Bununla birlikte, ünlü Terra muhbiri FatMan, LUNC’un çok geçmeden duvara toslayacağnı iddia etti. FatMan Perşembe günü geç saatlerde Twitter’da ilginç açıklamalar yaptı. FatMan’e göre, LUNC çılgınlığına atlayan birçok yatırımcı piyasa koşullarından habersiz. LUNC fiyatı, sadece sosyal medyakdaki spekülayonlar nedeniyle ivme kazanıyor. FatMan ayrıca, bu yoğun talepten kaynaklanan pump’ın uzun vadede  sürdürülemez olacağını kaydetti ve şunları söyledi:

Bunu bir uyarı olarak kabul edin. Kripto para piyasasında yüksek sayıda yanlış bilgilendirilmiş ve dinamikleri anlamayan yatırımcı var.  Bunlar, LUNC’e akın ediyor! Sonunda paralarını kaybedecek olan bu insanlar, sürdürülemeyecek bir rallinin peşindeler. SafeMoon’da da aynı uyarılar yapıldı! Bakın, biz haklı çıktık!

FatMan daha sonra yatırımcılara sadece kaybetmeyi göze alabilecekleri kadar yatırım yapmalarını tavsiye ederek beş parasız kalma olasılığını vurguladı. Bazı kullanıcılar, short ve long pozisyon hakkında sorular sorarken, FatMan, LUNC‘da short pozisyon almaya karşı tavsiyede bulundu. Ona göre, en akıllıca seçim, varlıktan tamamen kaçınmak. FatMan, altcoin’e yatırım yapmadığını ve kısa veya uzun marj  pozisyonuna sahip olmadığına dikkat çekti. Twitter’da ”Lightcrypto” adını kullanan analist de LUNC’nin devasa yükselişine yönelik uyarıda bulundu. Stratejist, rallinin sürdürülmeyeceğini ve özellikle mevcut piyasa gerçekleri göz önüne alındığında büyük bir düşüş olasılığının yüksek olduğunu belirtti.

MEXC Global, 155 Milyon  LUNC Yaktı!

Karamsar tahminlere rağmen, LUNC yükselişini sürdürdü, ancak ivmesi azaldı. LUNC, geçtiğimiz haftanın en yüksek kazandıran kripto parası olmaya devam ederken, son 24 saatte %1,7 oranında değer kaybetti. LUNC, 3.2 milyar dolarlık piyasa değerine göre 26. en büyük coin olmayı başardı.  Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) son 24 saat içinde sırasıyla %7,6 ve %4,32 oranında artmasıyla hafif bir rahatlama rallisi görüyor.

Piyasalar kısa bir toparlanma sürecine girerken, topluluk, LUNC‘nin rallisine devam etmesini bekliyor. %1,2 yakım vergisi teklifinin hızla hayata geçmesiyle birlikte, bazı savunucular LUNC için  gelecekte talebin artacağını öngörüyor. Kripto para borsası MEXC Global 5 günde 155 milyon  LUNC yaktı   LUNC, son yedi gün içinde %132 artışla, an itibariyle 0,0052 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar