reklamı kapat

Son Günlerin Çok Kazandıran Altcoin’i Hakkında Önemli Açıklama!

Son günlerin popüler altcoin'i daha fazla artış yaşayacak mı?
12:08
6 Ağustos 2020

Önde gelen kripto para derecelendirme şirketlerinden birisi olan Weiss Ratings, son günlerin en çok kazandıran kripto para birimlerinden birisi hakkında oldukça önemli bir açıklama yaptı ve tüyo paylaştı. Weiss Crypto Ratings Twitter hesabından yayınlanan açıklamada Cardano’nun (ADA) skorunun daha da arttırılabileceği ifade edildi.

Yayınlanan kısa videoda açıklamalarda bulunan kurumun derecelendirme analisti Juan M. Villaverde, @teopassos isimli kullanıcının bir sorusunu yanıtladı. Kullanıcı, Cardano ağında bir hafta önce gerçekleştirilen hard fork’un platformun skorunu arttırmak için yeterli olup olmadığını sordu.

Shelley Ana Ağı Cardano’yu Nasıl Etkiledi?

Villaverde konu hakkında yayınladığı açıklamasında Shelley ana ağına geçişin aslında Cardano’ya geçen sene verilen yüksek notu etkilemediğini ancak etkileyebileceğini belirtti. Analist, bu güncellemenin de geçtiğimiz sene verilen nota dahil edildiğini ve Charles Hoskinson’un projesine olan güvenlerinin tam olduğunu belirtti.

Villaverde şu an için Cardano’nun yol haritasında olan hiçbir şeyin derecelendirmeyi etkilemeyeceğini, buna rağmen bir faktörün mümkün olduğunu belirtti. Cardano blockchain ağının kullanım konusunda artış yaşamasının notuna da etki edeceğini ifade eden analist, bunun tamamen ana akım kabule bağlı olduğunu belirtti.

Cardano eğer bunu elde edebilirse gerçekten de Ethereum’un korkulu rüyası ve en büyük rakiplerinden birisi haline gelebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.