X


Son Dakika: Bitcoin Çok Sert Çakıldı: Binance Borsasına Ulaşılamıyor

Bitcoin bir anda dibi gördü!
14:29
2 Eylül 2020

Kripto para piyasaları birkaç gündür devam eden sert yükselişten sonra an itibariyle inanılmaz bir çakılma yaşadı. Lider kripto para birimi Bitcoin’in bir anda 11.980 dolara kadar çıkmasından sonra fiyat bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 11.200 dolara kadar geriledi.

Bitcoin Dibi Gördü!

Binance kripto para borsası da bu baskıya ve satış baskısına dayanamadı. BTC/USD işlem çiftinin bir anda 600 dolar kaybetmesi, Binance’in çökmesine yol açtı. An itibariyle Binance kripto para borsasına ulaşmak isteyenlerin hata mesajı aldığı ve birçok işlem çiftinin de mevcut olmadığı gözüküyor.

Binance tarafından yapılan açıklamada, yaşanan teknik sıkıntı doğrulandı ve ekibin bu konuda çalışmaya devam ettiği belirtildi. Sosyal medyada dolaşan iddialara göre yaşanan bu düşüş direkt olarak Bithumb kripto para borsasına yapılan polis baskını ile ilgili.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bithumb bu konuda bir açıklama yayınlamasa da borsanın merkezine baskın yapıldığı biliniyor. Bunun BTC fiyatında sert bir düşüş baskısını beraberinde getirdiği ve Binance’in de artan hacim yüzünden devre dışı kaldığı düşünülmekte.

Bitcoin‘in 12.000 doları zorladığı anlardan sonra böylesine sert bir düşüş yaşaması kesinlikle manipülasyona işaret ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar