X


Solana Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı! SOL 46 Doları Aştı!

Solana (SOL) 46.52 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.
18:57
25 Nisan 2021

Popüler kripto para birimi Solana güç içeriside 46.52 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Geçtiğimiz haftadan itibaren başlayan büyük piyasa geri çekilmesine rağmen Solana piyasa trendinin tersine hareket ederek rekor kırdı. SOL, bu haftanın en iyi performans gösteren kripto paraların başında geliyor.

Solana Büyümeye Devam Ediyor

Solana (SOL) 7 günlük zaman diliminde %62’lik bir artış oranı kaydederek gün içerisinde 46.52 dolar seviyesine dokundu. Bununla birlikte, SOL yaklaşık 4 aylık gibi kısa bir süreçte %2.800’lük bir yükseliş performansı ortaya koydu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Solana resmi sitesinde; “Küresel benimsenme adına gerekli açık altyapı hizmetlerini hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir şekilde sunan blok zinciri” olarak tanıtılan son günlerin konuşulan projesi, büyümeye devam ediyor. Solana, DeFi ve NFT sektörlerine giriş yaparak büyümesine ivme kazandırdı. Bunun yanı sıra Solana ekosisteminin gelişimi Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz’ın radarına takıldı. Novogratz, Solana özelinde ilginç bir yorumda bulundu: “Ralli için harika bir at”

Solana Ekosistemindeki Son Gelişmeler

Ayrıca yaklaşan Star Atlas lansmanı Solana ağındaki son gelişme olarak göze çarpıyor. Star Atlas, dünyanın her yerinden oyuncuların buluştuğu yeni nesil bir sanal gerçeklik platformu olarak hizmet veriyor. Platform, Solana ağında türünün ilk örneği olmakla beraber NFT alanında önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Solana ekosistemi aynı zamanda bazı analistlerin ifade ettiği üzere DeFi’nin geleceği olarak görülen bir AMM protokolü olan Raydium’u bünyesinde barındırıyor.

Solana, henüz bir yıldan daha kısa bir süre öncesinde hayata geçmiş bir proje olarak şimdiden piyasayı domine etmeye başladı. Solana, haberimizin hazırlandığı sırada 12 milyar doları aşan piyasa değeri ile piyasa değeri sıralamasında ilk 20 içerisinde yer alıyor. Ayrıca SOL, haberimizin hazırlandığı sırada 46.20 dolar seviyelerinden işlem görürken rekor geliştirmeyi gözlüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar