X


Socios, Sınırlı Sayıdaki Valencia Fan Token’ı (VCF) Yarın Satışa Sunuyor! İşte Ayrıntılar

Socios, İspanya Futbol Ligi ekiplerinden Valencia'nın taraftar token'ını yarın satışa sunuyor.
19:00
26 Temmuz 2021

Socios, İspanya Futbol Ligi ekiplerinden Valencia’nın taraftar token’ını yarın satışa sunuyor. Socios kullanıcılarına e-posta yoluyla bilgilendirme yapılırken token satışı, sınırlı sayıdaki token adedi ve diğer ayrıntılar paylaşıldı.

VCF Token Satışının Detayları

Valencia Fan Token, 27 Temmuz Salı günü TSİ 14.00’da satışa sunulacak. Belirtilen ayrıntılara göre Valencia, 2021-2022 ligi için kendi taraftar token’ını tanıtacağını açıklayan ilk İspanyol futbol takımı oldu. VCF taraftar token’ın ilk sahipleri kulüp kararları, VIP ayrıcalıklar ve ödüllerden yararlanabilecek.

VCF Fan Token’ın yarın TSİ 14.00’da satışa sunulmasıyla birlikte 2 dolarlık birim fiyatı bulunuyor. Yani bir VFC token 2 dolardan satışa sunulacak. Bunun yanı sıra VFC token’ın toplam 1.000.000 adettir. Kullanıcılar 14.00 ila 16.00 arasında maksimum 75 adet VFC token satın alabilir. 16.00 sonrası alımlar için belirtilen maksimum adet miktarı 500 VFC’dir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Taraftarlar VFC token’ı satın alarak, kulüp yönetimi hakkındaki kararlarda söz sahibi olabilir. Bunun yanı sıra çeşitli ödüllerden de yararlanabilir konuma gelen taraftarlar, VFC token’ı başka taraftar token’larla takas etme şansına sahip olacak. Öte yandan VFC token sahipleri dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar ile iletişime geçme imkanına kavuşabilirken kulüple ilgili oyun, etkinlik ve quiz’lere katılma hakkı elde edecek.

Socios, Operasyonlarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Socios platformu kıtalararası operasyonlarına tam gaz devam ediyor. Arjantin Futbol Ligi’nin isim hakkını alan Socios, İngiltere Futbol Ligi ekiplerinden Arsenal ile de anlaşmaya varmıştı. Ülkemizde de Galatasaray, Başakşehir, Göztepe gibi büyük futbol kulüpleriyle anlaşması bulunan platform genişlemeye devam ediyor.

Son olarak NBA ekiplerinden Cleveland Cavaliers ile anlaşmaya varan Socios, Amerika kıtasındaki çalışmalarını sürdürüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar