SHIB’in Rakibinden Müjde: 8 Yeni Meme Coin Bugün Piyasaya Giriyor!

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) son zamanlarda yine odak noktası haline gelirken, meme coin'lere yönelik ilgi de çığ gibi büyüyor.
13:30
31 Ekim 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) son zamanlarda yine odak noktası haline gelirken, meme coin’lere yönelik ilgi de çığ gibi büyüyor.

BabyDogeSwap: İşte 8 Yeni Proje!

Baby Doge Coin, büyük başarılara imza atmaya devam ediyor. Birkaç proje, token’larını Baby DogeCoin’in merkeziyetsiz borsası olan Baby Doge Swap’ta piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Baby Doge Coin, bugün bir tweet’te, merkeziyetsiz borsasında 8 yeni  projenin hayata geçmeye hazırlandığını duyurdu. BabyDogeSwap, büyük oranda ilgi görmeye devam ediyor. Unicrypt Network’teki veriler, hayata geçmeyi planlayan projelerin ağırlıklı olarak memecoin olduğunu gösteriyor. Bu projeler, Shiba Inu, Dogecoin ve Baby Doge  gibi meme tabanlı kripto para birimlerine benzer isimlere sahip. Verilere göre Baby Doge Swap’ta piyasaya sürülmeye hazırlanan 8 meme coin’in isimleri şu şekilde: Shark Shib Coin, Daddy Shark Doge, Boba Milk Tea, Muskpet Coin, GoldenDoge Coin, babySharkDoge, Shark pih Coin ve SharkBabyDoge.

Memecoin’lerin bazıları önümüzdeki birkaç saat içinde Baby Doge Swap’ta yayınlanmaya programlanırken, diğerleri bu hafta içinde piyasaya sürülecek. Unicrypt Network’e göre, meme coin projelerinde denetleme sorunları olduğu için, bazı projelerde rug pull veya honey pot gibi vakalar yaşanabilir. Bu nedenle yatırım yapmadan önce, bireylerin projeleri araştırması gerekiyor. 8 proje de herkese açık izinsiz bir ağ olan BNB Chain üzerine kurulu. BNB Chain herkesin ağ üzerinde bir token başlatabilmesi için tasarlanmıştır.

Baby Doge, Büyümeye Devam Ediyor!

Bildirildiği gibi, Baby Doge Swap 6 Ekim 2022’de başlatıldı. Hayat geçtikten bir aydan kısa bir süre sonra, merkeziyetsiz borsa akıllara durgunluk veren başarılar kaydetmeye devam etti. Baby Doge Swap’taki Kilitli Toplam Değer (TVL), DEX’in yayınlanmasından sonraki dört gün içinde 18 milyon doları aştı. Şu anda Baby Doge Swap’ın TVL’si 28 milyon dolar değerinde.

Kullanıcılar son 24 saatte toplam 210 işlem gerçekleştirdi. Yeni token’lar listelendiğinde DEX’teki işlem sayısının hızla artması bekleniyor. Baby Doge Coin, BabyDoge‘u satın almak ve yakmak için DEX’in işlem ücretlerinin bir kısmını kullanacağını söyledi. Uzmanlara göre, proje uzun vadede umut vaat eden ve devasa yatırımcı sayısı ile meme coin’ler arasında yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar