SHIBA Coin Grafiği: SHIBA Coin Analist Yorumları Neler?

En büyük ikinci köpek temalı kripto para Shiba Inu'da (SHIB) son durum ne? SHIBA coin grafiği ve SHIBA coin analist yorumları neler? Detaylar haberimizde.
16:00
27 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

2021’de yaptığı çıkışla yatırımcıların dikkatini çeken en büyük ikinci köpek temalı kripto para Shiba Inu‘da (SHIB) son durum ne? SHIBA coin grafiği ve SHIBA coin analist yorumları neyi gösteriyor? Detaylar haberimizde.

SHIBA Coin’de Son Durum

Shiba Inu fiyatı, 12 Temmuz’da başlayan ve mevcut fiyat düşüşünden önce yüzde 34’lük yükselişle sonuçlanan iki haftalık sert yükselişinin ardından yeni haftanın üçüncü gününde kazanımlarını kaybetmemek için mücadele veriyor. Bugün, Shiba Inu yüzde 2 yükseldi ve yazım sırasında 0,00001069 dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu’da yüzde 34’lük son yükseliş, köpek temalı kripto paranın metaverse için tahsil edilebilir bir kart oyunu başlatacağına dair haberlerin ardından geldi. Ayrıca, platformun bir stablecoin çıkarma planını gösteren haberler de yükselişi destekledi. Shiba Inu ekosisteminin genişletilmesi, platformun yavaş yavaş en popüler köpek temalı basit bir hikayeyle çevrelenen token’dan bir yardımcı program token’ına geçişini işaret ediyor.

Bir Medium yazısında, Shiba Inu geliştiricilerinin SHI adlı bir stablecoin çıkarmak için çalıştıkları belirtilirken, stablecoin’in milyarlarca dolarlık zararla sonuçlanan başarısız stablecoin‘lerdeki sorunlardan uzak bir mimaride olacağı da eklendi.

SHIBA Coin Grafiği

20 Temmuz’da Shiba’nın fiyatı 0,0000125 dolardaki direnç seviyesini adeta delip geçti. Ancak Bitcoin’in 23 bin doları geçemeyerek yönünü aşağı çevirmesiyle SHIB fiyatı yeniden direnç seviyesinin altına indi. O zamandan beri fiyat düşüyor ve Shiba Inu’daki düşüş yüzde 15’e yakın düşüşün kaydedildiği 25-26 Temmuz’da zirveye çıktı.

Bugün, yüzde 2’lik fiyat yükselişi yapan altcoin’de FOMC öncesi görece sessizlik hakim. SHIBA coin grafiği ayrıca bugünün işlem seansının düşüşün devam etme olasılığını da işaret ediyor. Bu nedenle, Shiba Inu‘nun fiyatının düşmeye devam etmesi ve muhtemelen 0,0000095 dolar fiyat seviyesini görmesi beklenebilir. Ancak fiyat yeniden yükselir ve dünkü açılış fiyatı olan 0,0000116 doların üzerinde işlem görürse bu düşüş ihtimali masadan kalkar.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar