X


Scaramucci, Ethereum’u Geçme Potansiyeli Olan Rakip Coin’i Açıkladı!

Hedge fon yöneticisi Anthony Scaramucci, bir akıllı sözleşme platformunun Ethereum’u geride bırakabileceğini düşünüyor. 
15:44
3 Aralık 2021

Hedge fon yöneticisi Anthony Scaramucci yaptığı açıklamada, bir Ethereum (ETH) rakibinin kripto para piyasasının Google’ı olabileceğini düşündüğünü dile getirdi.

Algorand ve Ethereum

CNBC’ye verdiği yeni bir röportajda Scaramucci, akıllı sözleşme platformu Algorand‘ın (ALGO) yüksek hızı ve düşük karbon ayak izi sebebiyle büyük olasılıkla rekabette bir adım öne geçeceğini ifade ediyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Algorand katılımcıların, blokları doğrulamak için karmaşık problemleri çözmesini gerektirmeyen, pure Proof-of-Stake (PPoS) adı verilen bir tür fikir birliği mekanizması kullanan, ödeme odaklı bir kamu blok zinciri olarak tanımlanabilir. Protokol, Algorand‘ın blok zincirinin ölçeklenebilirlik sorunlarını ele almasına ve yüksek işlem ücretleri ödemeden aynı anda çok sayıda işlemi işlemesine olanak tanıyor.

Öte yandan Scaramucci, Skybridge’in neden altcoin projesine yatırım yapmak için 100 milyon dolarlık bir fon başlattığını şu şekilde açıklıyor.

Skybridge araştırma departmanı, Algorand’ın aslında Ethereum’u potansiyel olarak geçme fırsatına sahip olduğunu düşünüyor. Çünkü daha hızlı ve daha düşük işlem ücretleri var. Ayrıca net bir negatif karbon ayak izine sahip.

Algorand, Piyasanın Google’ı Olabilir

Scaramucci Algorand’ı, internetin ilk günlerinde sayısız rakibini geride bırakan arama motoru devi Google’a benzetiyor ve “Bu topluluk geliştikçe, Google gibi bir şeye baktığımızı düşünüyorum.” sözlerini kullanıyor.

Bunlara ek olarak Algorand’ın yerel tokeni ALGO, yazının yayına hazırlandığı sırada 1,9 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar