Santiment Uyardı: Alanlar Geri Satmıyor! Fiyata Dikkat! Yatırımcılar Bu Altcoin’e Olan Güvenlerini Tazeliyor!

Özet

  • Bir zamanlar yaptığı muhteşem yükselişle yatırımcısını kelimenin tam anlamıyla zengin eden altcoin'de hareketlilik başlamış görünüyor.
22:35
7 Nisan 2023
Okuma Süresi: 3 Dakika

MANA token, kısa süre önce düzenlenen Metaverse Moda Haftası etkinliğinin hemen ardından %10 değer kazandı. Zincir üzerindeki veriler, Decentraland’in son fiyat artışının üzerine inşa etmeye hazır olduğunu gösteriyor. Peki ayılar karşılık verecek mi?

28 Mart’ta, merakla beklenen Metaverse Moda Haftası’nın başlamasıyla Decentraland (MANA) fiyatı arttı. Etkinlikte, yeni kitlelerle etkileşim kurmak ve metaverse’de mağaza açmak isteyen çok sayıda marka yer aldı. MANA fiyat artışına ek olarak, zincir üzerindeki kritik veriler etkinliğin Decentraland yatırımcıları tarafından iyi karşılandığını gösteriyor.

Decentraland Güvenleri Tazeledi

Şubat ayındaki kısa süreli kar elde etme döneminin ardından, Decentraland uzun vadeli yatırımcıları MANA’nın gelecekteki fiyat beklentilerine olan güvenlerini yeniden kazanmış görünüyor. Zincir içi veri analiz firması Santiment’e göre, MANA yatırımcıları tokenlarını daha uzun süre ellerinde tutuyor.

Aşağıdaki grafik, MANA Ortalama Coin Yaşının 21 Şubat’taki son düşüşten bu yana art arda iki ay boyunca nasıl arttığını göstermekte. Ve 14 Mart’ta kaydedilen 29,99’luk son düşüşten bu yana, 7 Nisan itibariyle %34 artışla 39,39’a yükseldi.

Ortalama Coin Yaşı, mevcut yatırımcıların token’larını ellerinde tuttukları ortalama gün sayısını takip ediyor. Ortalama Coin Yaşının (90d) yükselen değerleri, uzun vadeli yatırımcıların gelecekte MANA fiyatının yükseleceğine dair güvenlerinin arttığını göstermekte.

Ayrıca, Ağ Değeri / İşlem Hacmi (NVT) oranındaki düşüş, potansiyel bir boğa rallisinin bir başka önemli göstergesi olabilir. Aşağıdaki grafik, MANA NVT oranının 26 Mart ve 7 Nisan tarihleri arasında 693,64’ten 132,66’ya önemli ölçüde düştüğünü göstermekte.

NVT oranı, bir kripto varlığının temel piyasa değerine karşı mevcut işlem hacimlerini tartar. Grafikte gözlemlendiği üzere, kayda değer bir düşüş MANA’nın mevcut fiyatlarla değerinin altında olduğunu ve yükselişe geçebileceğini göstermekte. Özetle, NVT oranı bu kadar düşük seviyelerdeyken, uzun vadeli sahipler iyimser kalmaya devam ederse MANA sahipleri daha fazla yükseliş bekleyebilir.

MANA Fiyat Tahmini: 0,70 Dolara Gitmek İçin İyi

 IntoTheBlock’un Küresel Para Girişi / Para Çıkışı verileri, MANA’nın 0,70 dolara giden net bir yolu olduğunu gösteriyor olabilir. Aşağıda gösterildiği üzere MANA, 10.000 adresin 177.000 token için ödediği maksimum fiyat olan 0,62 dolardaki mevcut direncini büyük olasılıkla kırabilir.

Bu gerçekleşirse, MANA 0,70 doların üzerine çıkabilir. Ancak bu fiyat civarında 473.000 token satın alan 30.000 adres kâr elde edebilir ve istemeden de olsa ralliyi engelleyebilir.

Yine de, MANA 0,57 dolar desteğini kaybederse ayılar düşüş trendini zorlayabilir. Ancak burada, 177.000 token tutan 10.000 adres düşüşü engellemeye çalışabilir. Ancak, bu gerçekleşirse Decentraland yerel tokenı 0,47 dolara kadar düşebilir. Bu noktada, 324.000 token’a sahip 23.000 adresten gelen destek bir toparlanmayı tetikleyebilir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI