Decentraland Coin (MANA) Nedir? Nasıl Çalışır?

Sanal gerçeklik projesi Decentraland'in tarihindeki en büyük satın alım 215 bin dolarla gerçekleşti.
14:00
2 Aralık 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Decentraland platformu Ehereum tabanlı bir sanal gerçeklik platformu olarak karşımıza çıkıyor…

Decentraland Coin Nedir?

Decentraland; Ethereum Blockchain’i üzerinde geliştirilen sanal gerçeklik (VR) platformudur. Decentraland’de kullanıcılar sanal gerçeklik uygulamalarını keşfedebilecek ve diğer kullanıcıların geliştirdiği uygulamalarla etkileşime geçebilecek.

Decentraland Coin Nasıl Çalışır?

Yakın zamanda Decentraland, Ripio Credit Network (p2p kripto lending ağı) ile partnerlik anlaşması yaptı. Anlaşmayla birlikte Decentraland kullanıcıları token’larıyla mortgage alabilecek. Bunun için kısa bir başvuru formunun doldurulması ve mülk değerinin en az %10 miktarında paranın koyulması gerekiyor. Daha sonra merkezsiz bir uygulama lender’larla başvuruyu yapanları buluşturuyor.

RCN CEO’su Sebastian Serrano Decentraland ile yaptıkları partnerlik hakkında şöyle konuştu:

RCN ile Decentraland – Ethereum tabanlı iki gelecek vadeden proje – arasında yapılan partnerlik, farklı akıllı sözleşme tabanlı uygulamalarının birlikte çalışabileceğine çok iyi bir örnek teşkil ediyor. RCN olarak lender’larla krediyi (parayı) alanları bir araya getirmeye çalışıyoruz. Bunu sanal gerçeklik alanında yapacak olmak heyecan verici yeni bir ufuk.

Decentraland Coin (MANA) Nereden Alınır?

Decentraland’in token’ı MANA haberimizin hazırlandığı sırada 0,027 dolardan işlem görüyor ve 112. sırada yer alıyor. MANA Token Binance borsasından temin edilebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar