reklamı kapat

Decentraland Coin (MANA) Nedir?

Sanal gerçeklik projesi Decentraland'in tarihindeki en büyük satın alım 215 bin dolarla gerçekleşti.
26 Mayıs 2019
  • Serhat AntSerhat Ant

Decentraland; Ethereum Blockchain’i üzerinde geliştirilen sanal gerçeklik (VR) platformudur. Decentraland’de kullanıcılar sanal gerçeklik uygulamalarını keşfedebilecek ve diğer kullanıcıların geliştirdiği uygulamalarla etkileşime geçebilecek.

Decentraland – Ripio Credit Network

Yakın zamanda Decentraland, Ripio Credit Network (p2p kripto lending ağı) ile partnerlik anlaşması yaptı. Anlaşmayla birlikte Decentraland kullanıcıları token’larıyla mortgage alabilecek. Bunun için kısa bir başvuru formunun doldurulması ve mülk değerinin en az %10 miktarında paranın koyulması gerekiyor. Daha sonra merkezsiz bir uygulama lender’larla başvuruyu yapanları buluşturuyor.

RCN CEO’su Sebastian Serrano Decentraland ile yaptıkları partnerlik hakkında şöyle konuştu:

RCN ile Decentraland – Ethereum tabanlı iki gelecek vadeden proje – arasında yapılan partnerlik, farklı akıllı sözleşme tabanlı uygulamalarının birlikte çalışabileceğine çok iyi bir örnek teşkil ediyor. RCN olarak lender’larla krediyi (parayı) alanları bir araya getirmeye çalışıyoruz. Bunu sanal gerçeklik alanında yapacak olmak heyecan verici yeni bir ufuk.

Decentraland Coin (MANA) Nereden Alınır?

Decentraland’in token’ı MANA haberimizin hazırlandığı sırada 0,059 dolardan işlem görüyor ve 97. sırada yer alıyor. MANA Token Binance borsasından temin edilebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.