X


Robinhood COO’sundan Shiba Inu (SHIB) Topluluğuna Övgü Dolu Sözler!

Robinhood, bir süredir Shiba Inu listeleme haberleriyle anılıyor.
15:00
10 Kasım 2021

Robinhood COO’su Christine Brown, Shiba Inu topluluğuna hakkını verirken güvenliğin listelenme akabindeki kısa vadeli kazançların üzerindeki bir öncelik olduğunu kaydetti. Brown, 10 Kasım’da Youtube canlı yayınında Crypto Goes Mainstream etkinliğinde önemli açıklamalarda bulundu.

Shiba Inu Topluluğu Yorumları

Robinhood, bir süredir Shiba Inu listeleme haberleriyle anılıyor. Hatta birçok iddia kulislerde dolanırken Robinhood tarafından resmi açıklamada COO’dan geldi. Başarılı yönetici Christine Brown, Shiba Inu gündemini şöyle yorumladı: “En sevdiğim şeylerden biri, kripto paraların etrafını çevreleyen toplulukların bizimle gerçekten ilgilenmesi ve ne istediklerini açıkça görmek.”

Olumlu tavra rağmen Brown, kripto para alım satım platform Robinhood’un Shiba Inu’yu listeleyeceğine dair soruları pas geçti. Shiba Inu, şu anda 30 milyar dolarlık piyasa değeri ile CMC’de 11. sırada yer alıyor. Topluluk, Robinhood’u SHIB listelemesine ikna etmek için başlatılan kampanyayı hızlandırdı. Change org sitesindeki imza etkinliği yarım milyondan fazla imza almayı başardı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Christine Brown, Robinhood listelemerlinin düzenleyici fizibiletisini yakından değerlendiren güvenlik öncelikli bir şirket olduğunu belirtirken stratejilerini dile getirdi:

Stratejimiz, mümkün olduğu kadar çok varlığı listelemek adına yarışan diğer birçok oyuncudan farklı. Bizim için kısa vadeli kazancın kullanıcılarımız için uzun vadeli değişime değmediğini düşünüyoruz.

Robinhood Kullanıcılarının Beklediği Gelişme

Ayrıca Brown, Robinhood’un kripto cüzdan bekleme listesinin 1.6 milyon kullanıcıyı aştığını açıkladı. Uygulama başlatıldığında kripto cüzdanı kullanıcıların kripto paraları platformda veya platform dışında hareket ettirmesine imkan tanıyacak. Görülen yüksek talep, kullanıcıların kripto paralar üzerinde kontrol sahibi olmaya istekli olduklarını gösteriyor.

Popüler şaka kripto para SHIB, Coingecko’nun güncel verilerine göre 0.00005398 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Shiba Inu, yaklaşık 5.7 milyar dolar değerinde SHIB varlığı bulunan balinanın aktif olması ile birlikte düşüş trendine adım attı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar