reklamı kapat

Ripple’ın Çok Konuşulan Ortaklığı Resmen Onaylandı!

Ripple ve ünlü ABD bankası resmen ortak oldu!
17:11
8 Ağustos 2020

10 milyar doların üzerinde toplam değere sahip blockchain devi Ripple, 300’ün üzerinde kurumsal üyeye ve ortaklığa sahip olsa da bunu aktif olarak daha da fazla büyütmek için çalışmalara devam ediyor. Ripple’ın uzun süredir ortaklıkla anıldığı ABD’nin en büyük bankalarından birisi ise bu tarihe kadar resmi bir açıklamada bulunmamıştı.

Yeni ortaya çıkan bir e-postaya göre ise Ripple gerçekten de Bank of America ile resmi bir ortaklık imzlaamış olabilir. San Francisco merkezli blockchain devinin Bank of America ile olan ortaklığına dair dedikodular aslında 2018 yılından beri gündemdeydi.

Ripple ve Bank of America Ortaklığı Kesinleşti

Ripple’ın IMF’ye yaptığı bir sunumda ortaya çıkan bu gelişmenin firma ve XRP yatırımcıları için büyük bir önemi var. Twitter’da paylaşılan bir e-posta’da Ripple ve Bank of America arasındaki ortaklık da kesinleşmiş oldu.

Bank of America’nın da Ripple altyapısı kullandığı belli olan e-posta’da buna ek olarak Banorte Bank ve D-Local firmalarının da adı geçiyor. Bank of America‘nın bu ortaklık kapsamında XRP kullanıp kullanmayacağı ise tam olarak netlik kazanmadı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.