reklamı kapat

Ripple’dan Milyonlarca XRP’lik Hareketlilik: XRP’ye Neler Oluyor?

Ripple ve ortakları milyonlarca XRP transferi yaptı.
20:54
28 Temmuz 2020

XRP bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,22 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içerisinde %3,45’lik bir yükseliş elde etti. Genellikle lider kripto para birimi Bitcoin’in harekete geçtiği anlarda yerinde sayan Bitcoin’in bu yükselişinin sebebi ise, kısa süre önce yapılan milyonlarca adetlik XRP transferi olabilir.

Ripple Ağında Milyonluk XRP Transferleri!

XRPL Monitor botu tarafından aktarılan bilgilere göre, son 15 saatlik süre içerisinde San Francisco merkezli Ripple’ın kendi cüzdanından 98 milyon adet XRP çıktı. Buna ek olarak Ripple’ın Avrupa içerisindeki ODL ortağı Bitstamp yaklaşık 48,5 milyon XRP aktarırken, Meksika merkezli kripto para borsası Bitso’nun cüzdanlarında da önemli bir hareketlilik görüldü.

ODL ortağı Bitso’nun da 30 milyon adetten fazla XRP aktardığı görülüyor. Whale Alert’ın aktardığı bilgilere göre ise Ripple cüzdanından çıkan XRP’ler direkt olarak Distribution Wallet olarak bilinen dağıtım cüzdanına gönderildi. Bu da Ripple’ın yeni bir toplu satış yapmış olabileceğini gösteriyor.

Kurumsal yatırımcıların toplu XRP almış olması, son 24 saat içerisindeki XRP fiyat hareketliliğinin de sebebini açıklamış oluyor. Ripple’ın ODL ortaklarından Bitstamp ve Bitso’nun yaptığı transferlerin ise direkt olarak günlük işlemlerle alakalı olduğu ifade edilmekte. Buna ek olarak BTCTurk kripto para borsasında önemli bir XRP hareketliliği yaşandığı görülüyor ve yakında XRP fiyatının yeniden yükselişe geçmesi beklenebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.