reklamı kapat

Ripple’dan Köklü Değişim: XRP Buna Nasıl Tepki Verecek?

Ripple'ın değişim hareketi devam ediyor.
13:11
6 Ekim 2020

Dünyanın en büyük blockchain şirketlerinden birisi olan Ripple, 5 Ekim tarihinde yayınladığı blog gönderisi ile iki önemli ürünü olan Xpring ve Ripple for Good için değişim yapıldığını açıkladı. Ripple, geçtiğimiz ay karar verdiği değişimi dün hayata geçirdi ve Xpring’in adı RippleX, Ripple for Good’un marka adı ise Ripple Impact olarak değiştirildi.

Ripple sadece iki önemli ürününün marka adını değiştirmekle kalmadı ve aynı zamanda yönetici pozisyonlarında da değişikliklere imza attı. Xpring’in eski kıdemli başkan yardımcısı Ethan Bear ekipten ayrılırken, Ripple’a 2013 yılında dahil olan Monica Long RippleX’in genel müdürü olarak atandı.

RippleX, Geliştiricilere Hizmet Verecek

Xpring ilk olarak Ripple’ın yatırım kolu olarak piyasaya sürülmüştü ancak bunun devamında XRPL ağının geliştirilmesine odaklanan bir yapıya büründü. Marka değişiminden sonra da RippleX’in XRP ağındaki geliştiricilere hizmet etmeye devam edeceği belirtildi.

Ripple’ın üst düzey yöneticilerinden olan Asheesh Birla konu hakkında yayınladığı gönderisinde 7 yıl önce Ripple’a katıldığını ve firmanın şu an inanılmaz bir büyüme ile yoluna devam ettiğini belirtti. Ripple kesinlikle ağındaki ortak sayısını arttırmakta ve ne kadar fazla ortak olursa XRP kullanımı da o kadar fazla artar.

Bu değişiklikler kesinlikle Ripple ekibinin çalışmaya devam ettiğini ve XRP fiyatının hala yükselme şansına sahip olduğunu gösteriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.