X


“Ripple Bu Yılın En İyi Kripto Paralarından Biri”

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse Bloomberg'e röportaj verdi.
12:00
14 Kasım 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Singapur’da Bloomberg mikrofonlarına konuşan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse XRP’nin bu yıl en iyi performansı gösteren kripto paralardan biri olduğunu kaydetti. Garlinghouse buna sebep olarak Ripple’ın küresel ödemelerdeki başarısını gösterdi.

Bloomberg çalışanının “Neden Ripple rakiplerinden iyi?” sorusuna Ripple CEO’su şu yanıtı verdi:

Şirket olarak Ripple ve dijital parası XRP zaman içinde gerçek dünya problemlerini çözerek değerli hale gelmeyi başardı. Ripple uluslararası ödeme sorununa çözüm getiriyor ve bankalara yeni teknoloji satıyor. Bu fazlasıyla büyük bir ilgi getirdi ancak bu ilgiyi gerçeklikten ayırdığınızda bazı yanıltmacalar görürsünüz. Gerçek sorunları çözmeye odaklı olduğu için Ripple rakiplerinden daha iyi bir performans gösterdi.

“Önümüzdeki 12 ayda Ripple’ın değerini hangi olay artırabilir?” sorusuna Garlinghouse:

XRP ekosistemine her geçen gün daha fazla şirket katılıyor, sanki Ripple 2018’de kurulan bir mikro ödeme şirketiymiş gibi. Ödeme yapmak ve değer taşımak için aşırı hızlı ve ucuz XRP ödeme platfromunu insanlar sonuna kadar kullanıyor.

Garlinghouse BTC-XRP kıyası yapmayı da ihmal etmedi: “Ödeme işleme konusunda XRP BTC’den 1000 kat daha hızlı ve ucuz.” Garlinghouse’a göre, kullanımı sonucu ortaya çıkan yüksek değer sebebiyle insanlar XRP’ye rağbet gösteriyor.

Kuveyt’teki, Suudi Arabistan’daki ve ABD’deki bankalarla hafta başına iki üretim sözleşmesi imzalayan Ripple için bu yıl “rekor yılı” oldu. Gerçek sorunları çözerek değer ürettiği için teknoloji şirketi (Ripple) büyük heyecana sebep oldu.

Kaynak: zycrypto.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar