X

REN Coin Nasıl Satın Alınır?

REN Coin nedir ve nasıl satın alınır?
10:45
13 Eylül 2020

REN Coin, bütün blockchain ağları arasında özel ve izinsiz değer transferi yapılabilmesini hedefleyen açık protokole sahip bir kripto para birimidir. REN Coin’in ana ürünü olan RenVM yani Ren Sanal Makinesi, birçok blockchain projesine ve merkezsiz finans ekosistemine işbirliği ve birlikte çalışma getirmeyi hedeflemektedir. REN ağının en çok kullanılan ürününün ise lider kripto para birimi Bitcoin’in bir kopyası (en azından değer olarak) olan renBTC olduğu biliniyor.

Peki son günlerde adından bu kadar fazla söz ettiren REN Coin yorumları ile REN Coin grafik bilgileri tam olarak neyi içeriyor?

REN Coin Nedir?

REN token aslında bir ilki başarma hedefiyle yola çıkmakta. Merkeziyetsiz bütün uygulamalar için blockchain ağlı fark etmeden likiditeye erişim sunma hedefini taşıyan REN token, bunun oldukça zorlu bir hedef olmasının yanı sıra sektörde devrimsel bir adım olması özelliği ile de öne çıkmayı başardı. REN coin analizine bakıldığında bu sebeple teknik analizden çok temel analizi dikkate almak gerektiği söylenebilir.

Blockchain ağlarının birlikte çalışma ve özelde farklı genelde ise aynı altyapıya sahip olma hedefi aslında daha önce de denenmiş ancak tam anlamıyla başarılamamıştı. DeFi uygulamalarının temeli olan likiditenin ağ fark etmeden diğer projelerle de paylaşılabilmesi kesinlikle bütün DeFi ekosisteminin yararına olabilir.

REN Coin Yorum

REN Coin yorumlarına bakıldığında ise bunun özellikle atomik takas olarak bilinen blockchain ağları arası token aktarımına elverişli olmasının öne çıktığı görülüyor. Kullanıcılar şu an için RenVM sayesinde sadece REN ağında istedikleri kripto parayı kullanabiliyorlar. REN ağında binlerce Bitcoin (RenBTC) olması da bunun en büyük kanıtı olarak gösteriliyor.

REN coin grafik bilgilerine bakıldığında da bunun 50 milyon dolarlık toplam piyasa değerinden bir anda 400 milyon dolarlık piyasa değerine ulaştığı görülüyor. Peki yaklaşık 8 kat artış elde eden REN Coin nereden alınır? REN Coin almak için dünyanın en büyük borsalarından Binance‘e girmek yeterli olacaktır.

REN Coin Nereden Alınır?

Binance üzerinden REN Coin almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • REN satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna REN yazın ve altta açılan REN/USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “REN AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek REN alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar