X


Raoul Pal, Ethereum (ETH) ve İki Rakibi İçin Büyük Artış Bekliyor!

Real Vision CEO'su Raoul Pal, yaptığı açıklamalarda Ethereum ve iki rakibi için çok büyük artışlar beklediğini ifade ediyor. 
17:23
1 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Real Vision CEO’su Raoul Pal, içinde bulunduğumuz döngüde iki Ethereum (ETH) rakibinin artışlarının devam edeceğini ve yeni yüksek seviyelerin görüleceğini dile getirdi.

Solana ve Terra

Eski Goldman Sachs yöneticisi, InvestAnswers ile yaptığı yeni bir röportajda, portföyünün %82’sinin Ethereum’da olduğunu ama buna rağmen akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Terra’nın (LUNA) bu döngüde ETH’den daha iyi performans göstereceğini düşündüğünü dile getirdi.

Konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda Pal, neden bütün parasını SOL ve LUNA’ya yatırmadığını ise “Çünkü bu ikisinde daha az kesin görüşlere sahibim ve ağ hareketleri çok belirgin değil. Bu nedenle daha küçük bir yatırım yapmam gerekiyor.” sözleri ile açıkladı.

Buna ek olarak Pal, “Ancak ETH’nin yükselmeyi durduracağını düşünmüyorum. Önümüzdeki 10 yıl içinde 100 kat artacak. Böylece pek çok farklı coin’i de desteklemiş olacak.” sözlerini kullanıyor.

Yıl Sonu Fiyat Beklentisi

Öte yandan Pal, kripto piyasalarının yıl sonuna doğru büyük bir fiyat artışı göreceğini tahmin ettiğini ve ardından yatırımcıların kafalarının karışacağını düşündüğünü de ifade ediyor. Ayrıca Pal, ETH’nin önümüzdeki haftalarda değerinin iki katından fazla artacağını da ifade ediyor ve 2021 ETH fiyat beklentisini 10.000 dolardan 15.000 dolara çıkardığını ifade ediyor. Buna ek olarak Pal,  piyasa değeri bakımından ikinci en büyük kripto para biriminin yaza kadar 40.000 dolara kadar yükselebileceğini ve en geç Mart ayına kadar 20.000 dolara ulaşacağını belirtiyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar