Popüler Kripto Para Borsası Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Yüzde 60 Fırladı!

Binance listelemesinin ardından bu altcoin fiyatı %60 arttı.
08:34
10 Aralık 2021
Popüler Kripto Para Borsası Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Yüzde 60 Fırladı!
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para borsası Binance, sabah saatlerinde resmi web sitesinde yayınladığı bir duyuru ile birlikte, platformunda yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu. Binance’in bu duyurusu altcoin‘in fiyatında büyük artışa neden oldu. İşte detaylar…

Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor

Piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, resmi web sayfası üzerinden bir duyuru yaptı ve bu duyuruda platformunda yeni bir altcoin’i listeleyeceğini bildirdi.

Binance‘in açıklamalarına göre, borsa bugün saat 09.00’da Flux‘u (FLUX) platformunda listeleyecek. Kullanıcılar saat 09.00’dan sonra FLUX/BTC, FLUX/BUSD ve FLUX/USDT işlem çiftleri ile işlemlerini gerçekleştirmeye başlayabilecek.

Binance tarafından yapılan açıklamanın tam hali ise şu şekilde;

“Binance, Flux’u (FLUX) listeleyecek ve 2021-12-10 06:00’da (UTC) FLUX/BTC, FLUX/BUSD ve FLUX/USDT işlem çiftleri için alım satımı açacak.

Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak FLUX yatırmaya başlayabilir. FLUX için para çekme işlemleri 2021-12-11 06:00’da (UTC) açılacaktır.

Not: Binance yalnızca FLUX BEP-20 ve ERC-20 jeton yatırma ve çekme işlemlerini destekleyecektir
Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir.”

Fiyat Yüzde 60 Arttı

Dev kripto para borsasının listeleme duyurusu altcoin fiyatında büyük bir artışa neden oldu. Öyle ki altcoin duyurudan hemen önce 1.22 dolar seviyelerinde işlem görürken duyurunun ardından fiyat 2 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Daha sonra fiyatta bir miktar geri çekilme yaşandı ancak FLUX fiyatında yukarı yönlü artış devam ediyor.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla FLUX, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %41’lik bir artışla 1.91 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor.

Flux (FLUX) Nedir?

Flux, İş Kanıtı (PoW) fikir birliğini kullanan Flux blok zincirinde merkezi olmayan bir bulut bilgi işlem ağıdır. Ayrıca Flux, Flux ekosistemine güç sağlayan ve kaynakları satın almak, düğümleri teminat altına almak ve FluxOS üzerindeki işlemleri beslemek için kullanılan kripto para birimidir ve hem madencileri işlemleri doğrulamak için hem de FluxNode operatörlerini hesaplama kaynakları sağlamak için ödüllendirir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar