X


Popüler Kripto Para Borsası 3 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi

Önde gelen kripto para borsası Kraken, 3 altcoin'in yatırımcılarını sevindirdi.
21:36
14 Temmuz 2020

Son günlerin ve hatta ayların en çok konuşulan kripto paralarından bazıları, ABD’nin lider kripto para borsalarından birisi olan Kraken tarafından listelendi ve bunların daha büyük kitlelere ulaşacağı kesinleşti. Söz konusu kripto paralar aslında DeFi yani merkeziyetsiz finans furyasının temel parçaları olarak bilinmekte.

DeFi Çılgınlığı Hala Sürüyor

Kraken kripto para borsası tarafından yapılan açıklamada Compound (COMP), Kava (KAVA) ve Kyber Network (KNC) kripto para birimlerinin 15 Temmuz tarihinden itibaren borsada listeleneceği vurgulandı. Bilindiği üzere COMP, DeFi treninin kalkmasını sağlayan yegane kripto para birimi.

COMP’un kısa süre içerisinde %900 gibi inanılmaz bir artış elde etmesi, platformda kilitli olan token’ların değerinin 1 milyar doları aşması diğer DeFi protokollerine ve token’larına olan ilgiyi de arttırdı. Kyber Network daha önceden de bilinen bir protokol olsa da bunun COMP’un elde ettiği yükseliş sonrasında daha fazla tanınma elde ettiği biliniyor. Kyber Network aynı zamanda merkeziyetsiz bir kripto para borsası olarak da ciddi bir tanınmaya sahip.

KAVA ise Binance, Huobi ve OKEx gibi kripto para borsaları tarafından desteklenen bir DeFi platformu konumunda. Kraken bu üç DeFi token’ına ek olarak blockchain tabanlı veri depolama ağı token’ı Storj’u da listeleyeceğini vurguladı.

Kraken kripto para borsası bu listelemeler ile söz konusu kripto paraların yükselişini bir süre daha devam ettirebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar