X


Popüler Borsa, Bu Altcoin’i Listeleyeceğini Duyurdu: İşleme Saatler Kala Ayrıntılar

KuCoin, pNetwork Coin'i listeleyeceğini duyurdu.
16:09
19 Ağustos 2021

Önde gelen kripto para borsalarından KuCoin, platformunda pNetwork Coin’i (PNT) listeleyeceğini duyurdu. BTC ve USDT çiftlerinde işleme açılacak olan PNT, dev borsada listelenme imkanına kavuşacak.

Listelenmenin Ayrıntıları

Singapur merkezli kripto para borsası KuCoin, resmi sitesi üzerinden yaptığı açıklamada pNetwork Coin’i listeleyeceğini açıkladı. pNetwork (PNT), BTC ve USDT işlem çiftlerinde aktif edilecek. Ayrıca bildirilen açıklamaya göre KuCoin’de pNetwork için para yatırma işlemleri açık ve kullanıcılar desteklenen ERC-20 ağında para yatırmaya başlayabilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Popüler kripto para borsası KuCoin, pNetwork Coin’i 20 Ağustos 2021 tarihinde TSİ 13.00’da alım satım işlemlerinin açılacağını açıkladı. 21 Ağustos 2021 tarihinde ise TSİ 13.00’da para çekme işlemleri başlayacak.

Öte yandan pNetwork, KuCoin’in yanı sıra işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden de alınıp satılabilir. Ayrıca BiONE, Gate.io, ZT ve BKEX‘te de PNT işlemi gerçekleştirilebilir.

pNetwork Nedir?

pNetwork, varlıkların sorunsuz bir şekilde transfer edilmesini sağlayan zincirler arası bir sistemdir. pTokens, Bitcoin, Ethereum, BSC, EOS ve Polygon dahil olmak üzere on blok zinciri protokolü arasında şeffaf etkileşim sağlar.

Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla pNetwork, 37.364.565 dolar piyasa değeri ile 1.19 dolardan alım satım işlemi görüyor. Coinmarketcap verilerine göre son 24 saatte 1.11 dolar ila 1.22 dolarlık fiyat bandı arasında seyir izledi. PNT’nin mevcut dolaşım arzı 31.527.218 iken toplam arz 79.964.419’dur.

pNetwork 5 Mayıs 2021 tarihinde 3.60 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. PNT, şu an ATH seviyesinin %67 gerisinde bulunuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar