X


Popüler Analist Açıkladı: Bu 4 Coin Büyük Artış Yaşayacak!

Kripto para piyasasında Altcoin Sherpa olarak tanınan popüler analiste göre bu dört kripto para birimi ciddi artış kaydedecek.
10:32
28 Eylül 2021

Kripto para piyasasında Altcoin Sherpa olarak tanınan popüler analist, büyük bir artış beklediği 4 kripto para birimini takipçileri ile paylaştı. Analiste göre Avalanche (AVAX) ve Ethereum’un (ETH) yanı sıra iki altcoin daha büyük bir ralli yapabilir.

AVAX Fiyat Beklentisi

Gözünün AVAX’ın üzerinde olduğunu ifade eden analist, kripto para biriminin Aralık ayından bu yana %2.300’de fazla artış yaşamasına rağmen hala en %40 gibi bir artış beklediğini ifade ediyor.

Analist AVAX ile ilgili beklentileri noktasında, “AVAX hala en büyük yatırımım ve piyasa yapısı görebildiğim kadarıyla hala yükselişte. Önümüzdeki haftalarda hala 100 doları hedefliyor.” sözlerini kullanıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

WOO Network ve Tezos

Yatırımcının listesindeki ikinci kripto para birimi WOO Network’ün token’ı WOO. WOO Network, yatırımcıları, borsaları ve diğerlerini “demokratikleştirilmiş likidite” ile birbirine bağlamayı amaçlayan bir likidite ağı olarak tanımlanabilir. Son 24 saat içinde yaklaşık olarak %45’lik bir artış performansı sergileyen WOO, analiste göre hala %31 oranında yükseliş yaşayabilir.

Analist bu noktada WOO’yu uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirdiğini ve net bir şekilde yükseliş beklediğini ifade ediyor.

Altcoin Sherpa’nın radarındaki üçüncü kripto, açık kaynaklı merkezi olmayan blok zinciri Tezos (XTZ). Yatırımcı, Tezos’un önümüzdeki aylarda tüm zamanların en yüksek seviyelerini elde etmek için 8,00 dolar civarındaki direnci kıracağını düşünüyor.

ETH Fiyat Beklentisi

Ethereum’a gelince kripto para yatırımcısı, en büyük altcoin biriminin 2570 dolar bandında olan 200 günlük üstel hareketli ortalamayı test etmek için düşebileceğini ve sonrasında yaşanacak yükselişte çok az dirençle karşılaşacağını ifade etti.

Dolayısıyla küçük bir geri çekilme beklese de özellikle orta ve uzun vadede analist ETH’unda yükselmesini bekliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar