X


Popüler Analist Açıkladı: 2021’de Bu 7 Kripto Para Birimine Dikkat!

Ben Armstrong yükseliş beklediği coin’leri sıraladı. 
11:11
11 Ocak 2021

Birçok isim 2021 yılının kripto para birimlerinin yılı olacağını düşünüyor. Analistler ise yavaş yavaş 2021 yılı için yükseliş bekledikleri coin’leri sıralıyor. Popüler kripto yatırımcısı Ben Armstrong da 2021 tahminlerini sıraladı ve yükseliş beklediği 7 kripto para birimini takipçileri ile paylaştı.

Basic Attention Token’a Dikkat

Yakın tarihli bir videoda BitBoy Crypto takma adıyla açıklamalar yapan Armstrong, 205.000 abonesine Ethereum tabanlı Basic Attention Token’ın (BAT) 2021 yılında önemli bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu dile getirdi. Armstrong, kripto para biriminin arkasındaki projenin çok güçlü olduğunu ve fayda açısından üst seviyelerde olduğunu ifade etti.

BAT ile ilgili yaptığı açıklamalarda Armstrong, “Fayda söz konusu olduğunda, hiçbir proje BAT’tan daha fazla kullanım durumu sunmaz. BAT aslında kripto para biriminde en çok kullanılan ürün olan Brave tarayıcısının token’ıdır. Bu da milyonlarca kullanıcı demek. Kullanıcılar o kadar hızlı artıyor ki, referans programlarını askıya aldılar.” ifadelerini kullandı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

VeChain (VET) Beklentisi

BitBoy Crypto, yatırımcıların izlemesi gereken başka bir proje olarak VeChain‘e işaret etti. Projenin kapsamının oldukça büyük olduğunu ifade eden yatırımcı, 10 milyon VET’lik arzın yükseliş için bir sinyal olduğunu dile getirdi. Yani arzın az olması VET’e büyük bir artış grafiği getirme potansiyeline sahip.

Bununla birlikte popüler isim tedarik zinciri izleme konusunda da VeCahin’in rakibi olmadığını ifade etti. VeChain ile ilgili merak ettiğiniz her şeye “VeChain (VET) Nedir? Nereden Alınır?” isimli metnimizden ulaşabilirsiniz.

Bu 5 Token da Artacak

Armstrong, bir dijital ödeme şekli olarak Dash‘ta da büyük bir yükseliş beklediğini ifade ediyor. Kripto para biriminin kullanıcılara özel gönderme özelliği sağlarken hızlı ve verimli bir ödeme çözümü sağladığını ifade eden yatırımcı, Dash’in Venezuela’da benimsenmesini daha geniş hizmetinin potansiyel bir göstergesi olarak gösterdi.

Ek olarak Armstrong, 2021’de katlanarak fiyat artışı yaşama potansiyeline sahip diğer altcoin’ler arasında Cosmos (ATOM), Band Protocol (BAND), Elrond (EGLD) ve Sandbox’ı (SAND) listeledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar