reklamı kapat

Popüler Altcoin Projesi Bir Ortaklığa Daha İmza Attı

Chainlink, önemli bir ortaklık daha imzaladı.
21:55
14 Ağustos 2020

Binance kripto para borsasının da desteklediği Swipe cüzdan ve kripto para tabanlı kart platformu, son günlerin en popüler kripto para birimlerinden Chainlink (LINK) ile ortaklık imzaladığını açıkladı. Swipe da bundan sonra Chainlink’in Oracle hizmetin kullanarak hassas verileri bunun üzerinden alacak.

Swipe’ın söz konusu verileri özellikle ödül dağıtımlarının şeffaf ve büyük oranda doğruluk oranında  yapılması ve token yakma işlemleri için kullanacağı belirtildi. Swipe CEO’su Joselito Lizarondo konu hakkında yaptığı açıklamada Chainlink’in merkeziyetsiz fiyat verilerinin token dağıtım konusunda daha hassas ve adaletli bir yöntem sunacağını belirtti.

Chainlink Fiyatı İçin Yeni Yükseliş Sebebi

Bunun merkeziyetsizlik için önemli bir adım olduğunu ifade eden Lizarondo, kullanıcılara yönelik şeffaflığın aynı zamanda şirket unvanı açısından da önemli olduğunu belirtti. Lizarondo aynı zamanda LINK fiyatının yükselişinin de kendisini endişelendirdiğini ve buna göre LINK işlem ücretlerinin de arttığını vurguladı.

Swipe CEO’su tam olarak ne kadarlık bir kripto para kartı ticari hacmine sahip olduklarını açıklamasa da 500.000 kullanıcıya sahip olduklarını belirtti. Bu da Chainlink’in bu ortaklık sayesinde 500.000 kişiye daha ulaşacağını gösteriyor. Rakiplerinin ticari hacim açıklamadığını belirten CEO, kendisinin de bu sebeple söz konusu açıklamayı yapmadığını belirtti.

LINK fiyatı dün 18 dolar üstüne çıkarak rekor kırdı ve bu haber söz konusu yükselişe katkı sağlayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.