X

PlayDapp Coin Nasıl Alınır?

PlayDapp Coin Nasıl Alınır?
22:51
27 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

PlayDapp Coin (PLA), PlayDapp Blockchain oyun ekosisteminde küresel C2C pazarı ile NFT ögelerini satın almak için kullanılan yerel kripto para birimidir.

PlayDapp (PLA) Nedir?

PlayDapp, C2C Marketplace sağlayan bir dApp oyun portalıdır. Tüm PlayDapp oyunlar birlikte çalışabilir, böylece oyuncuların keyfini çıkarabilecekleri bir oyun içeriği olarak NFT portföyü sağlanıyr. Ayrıca oyuncular platformdaki karakterlerini ve eşyalarını takas edebilirler. Seviye atlayarak NFT’nin değerini artırmanın yanı sıra C2C pazarı, güçlendirmek ve ögeleri birleştirmek için kullanılabilir.

PlayDapp, oyun geliştiricilerinin kolayca katılımını sağlamak adına blok zinciri tabanlı PlayDapp hizmet ekosisteminde bir PlayDapp SDK geliştirdi. SDK, oyun geliştiricilere varlıklarını birleştirmek için blok zinciri altyapısı oluşturmakta zorluk çeken şirketler veya basit bir sistem entegrasyonu ile sağlanan dijital ögelerdir.

Bir kez blok zinciri tabanlı olarak maddeleştirilen NFT, PlayDapp ekosistmeindeki diğer çeşitli oyunlar arasında birlikte çalışabilir. Bu durum, oyunlar arasında sinerji yaratma potansiyeline sahiptir ve çapraz iletişim yoluyla kullanıcı edinimini kolaylaştırır. Özellikle NFT’enin değeri, kullanım artırılarak yükselebilir.

PlayDapp’in vizyonu, dijital varlıkların daha değerlii olduğu herkesin erişebildiği bir dünya yaratmaktır. Oyuncular yalnızca oyunlarının gerçek sahipliğini üstlenmeyecek aynı zamanda oyun varlıkları ilk kez ekosistem için kazanılabilecek katılım hakları sunacak.

PLA Coin Nereden Alınır?

PLA Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. PlayDapp Coin; Binance platformunda PLA/BTC, PLA/BNB, PLA/USDT ve PLA/BUSD paritelerinde işlem görüyor. PLA Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 2.35 dolardan alım satım işlemi görüyor.

PLA satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de PlayDapp Coin satın alabilirsiniz. PLA/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. PLA/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından PLA Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar