X


Piyasadaki Belirsizlik Sürüyor: On-Chain Analisti, Güncel Metrikler Paylaştı!

On-chain analisti Willy Woo, güncel durumda ayı piyasasına işaret eden herhangi bir göstergenin bulunmadığını savundu.
13:00
16 Aralık 2021

Son aylarda kaydettiği aşağı yönlü fiyat hareketleri ile birlikte yüksek oranlarda değer kayıpları kaydeden Bitcoin, FED’in faiz kararını açıklaması ile birlikte 46.000 dolar fiyat seviyelerinden 48.800 dolar fiyat seviyelerine yükseldi ve yukarı yönlü bir ivme kazandı. Piyasa değeri bakımından kripto varlık ekosisteminin ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum ise, kısa bir aranın ardından yeniden 4.000 dolar fiyat seviyelerinin üzerinde işlem görmeye başladı.

Woo: Ayı Piyasasına Dair Bir İşaret Yok

On-Chain analisti Willy Woo, indikatörlerin ayı piyasasına işaret etmediğini dile getirdi. Piyasadaki düşüşlerin ardından bireysel yatırımcıların mevcut fiyat seviyelerinden alımlar gerçekleştirdiğini söyleyen Woo, konuya ilişkin bir görsel yayınladı. Woo, bireysel yatırımcıların, en son piyasanın koronavirüs çöküşünün dibindeyken bu denli bir alım yaptığını dile getirdi.

Woo, ayı piyasasının geldiğine dair yapılan yorumlara ithafen, şu cümleyi kullandı:

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

“Gerçek ayı piyasaları, satıcıların değil alıcıların tükendiği zaman gerçekleşir.”

On-Chain Analisti: Başka Bir Satış Dalgası Belirtisi Yok

Uzun vadeli yatırımcıların birikimlerinde artış olduğunu ifade eden on-chain analisti Willy Woo, ayı piyasasına işaret eden bir indikatör olmadığını söyledi:

“Yapısal olarak, bir ayı piyasasına hazır değiliz.”

Ayrıca analist, daha büyük bir satış dalgasına dair herhangi bir işaretin de olmadığını savundu.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar