X


Piyasa Yönünü Yukarı Dönmüşken Bu Kriptolarda Düşüş Var!

Kripto para birimlerinin büyük çoğunluğu bugün yukarı yönlü bir seyir izlemeye başladı. Ancak yine de düşüş yaşayanlar var.
11:18
23 Eylül 2021

Birkaç gün süren ciddi düşüş grafiklerinin ardından bugün kripto para birimleri yeniden yeşile döndü. Lider kripto para Bitcoin 44.000 dolarlık önemli seviye üzerinde işlem görürken altcoin’lerde de %20’lere varan artışlar görülüyor. Ancak piyasadaki olumlu havaya rağmen düşüş yaşayan kripto para birimleri var.

Hangi Kriptolar Düşüşte

CoinMarketCap verilerine göre son 2 saat içinde en çok değer kaybeden 5 kripto para birimi; TAMA EGG NiftyGotchi (TME), FarmHero (HERO), MetaUniverse (METAUNIVERSE), Ormeus Ecosystem (ECO) ve SafeBull (SAFEBULL) oldu.

TME son 24 saat içinde %92 düşüş yaşayarak 116 dolar seviyelerine gerilerken HERO’nun da %70’in üzerinde değer kaybettiği görülüyor. Öte yandan MetaUniverse %64, ECO %62 ve Safebull %45 değer kaybı yaşadı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Son 24 saat içinde en çok değer kaybeden kripto para birimleri ilk 3.000 kripto para içinde bulunmazken, büyük hacimli çoğu coin’de artış görüldüğü ifade edilebilir.

Genel Kripto Para Piyasası

Piyasa hacmi bakımından en büyük 2. kripto para birimi olan Ethereum (ETH) son 24 saat içinde %7 değer artışı yaşadı ve fiyat 3.000 dolarlık önemli seviyenin üzerine yükseldi. Bunun yanında Cardano (ADA), Binance Coin (BNB) ve Ripple (XRP) %5 yükselirken Solana (SOL) ve Polkadot’ta da (DOT) %12 artış görüldü.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar