Önde Gelen Kripto Para Borsası, Kendi Token’ını Tanıttı: AirDrop Duyurusu Kullanıcıları Heyecanlandırdı

BitMEX, Twitter üzerinden borsanın yerel token'ı olacak BMEX'i tanıttı.
16:30
21 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dev kripto para borsası BitMEX, bugün itibarıyla kendi token’ı BMEX’in lansmanını duyurdu. Kripto para borsası airdrop açıklarken token’ı hem yeni hem de mevcut kullanıcılara dağıtacak.

BMEX Tanıtıldı

BitMEX, Twitter üzerinden borsanın yerel token’ı BMEX’i tanıttı. Önde gelen kripto para borsasının yaptığı açıklamada şunlar yer aldı: “Mevcut veya yeni bir kullanıcı olsanız da BMEX token kazanabilirsiniz. 1 Şubat 2022’ye kadar web sitemiz üzerinden cüzdanlarınıza BMEX token’ı airdrop ile göndereceğiz.”

Bununla birlikte yalnızca borsanın ilk yeni 50.000 kullanıcısı, KYC sürecini tamamladıktan sonra 5 BMEX ve 10 USDT alabilme hakkı kazanabilecek. Öte yandan mevcut kullanıcılar BMEX token’ında işlem ücretinin yüzde 25’ine kadar 1:1 oranında kazanabilir ve bu da yine kullanıcı başına 50.000 BMEX token ile sınırlandırılacak.

Kripto para borsası, 450 milyon BMEX token’ın tamamını tek seferde basacak ancak bunları beş yıl boyunca dağıtacak. Ayrıca borsa diğer platformların izlediği bir strateji olan BMEX token’ları her çeyrekte satın alacak ve yakacak.

BitMEX Ekosistmeini Büyütmek Adına Çalışmalarını Sürdürüyor

BitMEX zaten 2022’nin ikinci çeyreğinde bir kripto para borsası başlatmayı planlıyor ve yerel token’lar bunun için bir hazırlık olarak görülebilir. Borsa, kullanıcı tabanını ödüllerdirmek ve BitMEX ekosistemini büyütmek adına BMEX token’larını kullanmayı planlıyor. Ek olarak BitMEX, BMEX token’ların Amerika Birleşik Devletleri içerisinde sunulamayacağını ve alınıp satılamayacağını bildirdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar