X


Ocak İçin Analistten İpuçları: Bu 5 Altcoin 100 Kata Kadar Yükselebilir!

Piyasada bir düşüş dalgası hakim olsa da analistler kripto para alanında yakaladıkları fırsatları paylaşmaya devam ediyor.
16:00
11 Ocak 2022

Yaklaşık olarak 2 aydır devam eden düşüş piyasasında yatırımcılar kar elde edebilecekleri altcoin’leri bulmaya çalışıyor. Analistler ise kendi araştırmaları doğrultusunda artış bekledikleri altcoin’leri takipçileriyle paylaşıyor. Piyasanın popüler YouTube kanallarından birine ev sahipliği yapan Conor Kenny, Ocak ayında iyi bir fırsat sunan ve 100 kata kadar artış potansiyeli olduğunu düşündüğü 5 altcoin’i açıkladı.

Metastrike (MTS)

Analistin bahsettiği ilk altcoin olan Metastrike (MTS) herhangi bir fikirle kendi FPS projenizi geliştirmek için kullanılabileceğiniz bir platform olarak tanımlanıyor. Analiste göre modern çok oyunculu FPS oyunlarının pek çok farklı nesne ve oyun modlarını barındırıyor olması Metastrike’ı bir adım öne çıkarıyor.

Buna ek olarak Metastrike’ın birçok farklı platformda piyasaya sürülmesi de projeye artı bir özellik katıyor. Ayrıca Metastrike arkasında ilginç bir ekip olduğu da yapılan açıklamalar arasında yer alıyor. Yatırımcılar şu anda Seedify üzerinden MTS yatırımı yapabilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Enjinstarter (EJS)

Listedeki ikinci altcoin ise Enjinstarter (EJS). EnjinStarter, blockchain oyunlarına, NFT’lere ve metaverse’lere odaklanan bir launchpad olarak tanımlanabilir. Platform, Enjin’in Jumpnet’ini temel alarak, oyunlarında ve projelerinde dijital varlıkları kullanmak için stratejiler geliştirmek üzere yenilikçi geliştiriciler ve içerik oluşturuculardan oluşan topluluğu bir araya getirerek Enjin ve Efinity için bir ekosistem oluşturmaya odaklandıklarını belirtiyor.

Analiste göre her ne kadar EJS, ATH seviyesinden sonra büyük bir düzeltme yapmış olsa da hala düşüşü tersine çevirmek ve yeni ATH seviyesi belirlemek için potansiyeli bulunuyor.

Cardano (ADA)

Conor’un Ocak ayında 100 kata kadar artış yaşama potansiyeline sahip olduğuna inandığı bir sonraki altcoin Cardano (ADA). Bir proof of stake platformu olan Cardano hedefinin, vizyon sahibi yenilikçi kişilerin küresel anlamda olumlu değişimler yapmasına olanak tanımak olduğunu ifade ediyor.

ADA da EJS gibi ATH seviyesinin oldukça altında bulunuyor. Ancak Cardano üzerindeki çalışmalar devam ediyor ve bunun da yeni ATH’leri getirebileceği ifade ediliyor.

SundaeSwap (SUNDAE)

Listedeki bir sonraki altoin projesinin, Cardano üzerindeki bir borsa olan SundaeSwap  olduğu görülüyor. SundaeSwap herkes için yere bir token ve ADA değişimine imkan sunuyor. SundaeSwap platfomru ile kullanıcılar bir yandan DeFi avantajlarından faydalanabilirken bir yandan da staking ve lending özelliklerinden yararlanabiliyor.

Analiste göre merkezi olmayan bir borsanın tüm araçlarıyla SUNDAE, ciddi bir artış yaşama potansiyeline sahip olabilir.

Nosana (NOS)

Analistin değindiği son altcoin ise Nosana (NOS). Nosana, topluluk üyelerinin cihazlarının CPU kapasitesini favori projelerine kiralayabilecekleri ve NOS token’ları kazanabilecekleri bir bilgi işlem platformu şeklinde karşımıza çıkıyor.

Analiste göre Nosana, web 3 alanında biraz arka planda oturuyor ama Nosana ağı, merkezi olmayan CPU tabanlı geliştirme çözümlerinin lider sağlayıcısı olma potansiyeline sahip.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar