X

Milyarder CEO XRP’de Kötü Haberi Verdi!

Michael Novogratz XRP'nin 2020 yılında kötü bir performans sergileyeceğini düşünüyor.
17:00
5 Şubat 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Galaxy Digital‘in CEO’su milyarder kripto para ve geleneksel varlık yatırımcısı Michael Novogratz, XRP yatırımcılarını kızdıracak bir açıklamada bulundu. Aslında bu açıklama halka açık olmasa da, Novogratz’ın katıldığı bir etkinlikten alınan ses kaydı etkinliğin basınla paylaşılmasına sebep oldu.

XRP Kötü Bir Yıl Geçirecek

TD Ameritrade tarafından düzenlenen bir konferansa katılan Novogratz, sonlara doğru gelen bir soru ile XRP hakkındaki fikirlerini açıklamak zorunda kaldı. Ripple ve XRP kripto para birimi hakkında ne düşündüğü sorulan Novogratz, bunun 2020 yılında da çok ama çok düşük bir performans sergileyeceğini belirtti:

“Şirket olan Ripple, XRP coin’lerinin 60 milyarına sahip. Bu çok fazla bir miktar. Ben bir hisse senedi alacağım zaman eğer birisinin bu hisseden 10 milyar dolar değerinde sattığını duyarsam veya bilirsem, bu benim o hisseyi alma şansımı azaltır.”

“(XRP) geçtiğimiz sene beklenenin çok ama çok altında bir performans sergiledi. Bence bu sene de toplam arz ile ilgili mesele yüzünden yine çok ama çok düşük bir performans sergileyecek.”

Mike Novogratz XRP hakkında oldukça olumsuz bir görüş ifade etse de, önde gelen kripto para birimi buradaki haberden de okunabileceği üzere bunun tam tersini sergiliyor. XRP dün inanılmaz bir yükseliş elde etti ve hala bunu devam ettirmekte. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle XRP’nin 24 saatlik grafiği %9 artış sergilemekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • ibrahim
    3 sene önce

    Abone olmak

    30