X


Michael Van de Poppe, FTM ve MATIC Dahil 5 Altcoin’de Artış Bekliyor!

Piyasanın popüler analistlerinden olan Michaël van de Poppe Fantom (FTM), Polygon (MATIC) ve 3 altcoin’de artış bekliyor.
13:30
11 Ocak 2022

Son zamanlarda Ethereum (ETH) rakibi olan projeler oldukça popüler. Bu sebeple analistler de bu projeler ağırlık veriyor gibi görünüyor. Piyasanın popüler analistlerinden olan Michaël van de Poppe da Ethereum rakibi Fantom (FTM), Polygon (MATIC) ve 3 altcoin birimi ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Fantom ve Polygon

Van de Poppe,  işletmeler için oldukça ölçeklenebilir bir blok zinciri olan Fantom‘un şu anda Bitcoin’e (FTM/BTC) karşı önemli bir destek seviyesinde işlem gördüğünü ifade ediyor. Analist konuyla ilgili olarak, FTM’de durumun çok “nezih” göründüğünü ve daha önce artış yaşanan alanın önemli olduğunu ifade ediyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Buna ek olarak yazının yayına hazırlandığı sırada FTM/BTC çifti, Van de Poppe’nin 0,00005 BTC’deki (2,11 dolar) giriş noktasının hemen üzerinde 0,000053 BTC’den (2,23 dolar) işlem görüyor.

Öte yandan yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para ise blockchain ölçekleme çözümü Polygon. Van de Poppe’ye göre, MATIC, dip seviyelerini yükselttiği için hala artış potansiyeline sahip olabilir. Analiste göre grafikteki yeşil bölge, korunması gereken en önemli bölge. Van de Poppe, 2.15 ile 2,20 dolar arasındaki bandın kırılması ile birlikte bir başka yükselişn trendinin başlayabileceğini ifade ediyor.

Diğer 3 Altcoin

Analist Enjin Coin’in de takip edilmesi gerektiğini düşünüyor. Her ne kadar ENJ tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,84 dolardan keskin bir düzeltme yapmış olsa da analiste göre iki önemli destek alanı ENJ için pozitif sinyaller veriyor.

Buna ek olarak analiste göre merkezi olmayan fintech startup ve havuz işlem platformu Woo Network‘ün yardımcı token’ı WOO, Bitcoin karşısında güç topluyor ve artış sinyali veriyor. Ayrıca analist, Zilliqa’da (ZIL) da artış sinyalleri aldığını ifade ediyor. Van de Poppe, ZIL’deki durumu, Aralık ayındaki Cosmos (ATOM) ve Chainlink (LINK) durumlarına benzetiyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar