reklamı kapat

Kripto Para Balinası Açıkladı: Bu Coin’e Dikkat

Crypto Whale olarak bilinen balina, Chainlink'e karşı uyardı.
21:44
15 Ağustos 2020

Kripto para piyasasının geneli ve yatırımcıların büyük bir çoğunluğu şu an için boğa dönemine girildiğini düşünmekte. Lider kripto para birimi Bitcoin hala 12.000 doların altında kıvransa da hem Ethereum’da hem de diğer altcoin’lerde görülen yükselişler gerçekten boğa sezonunun gelmiş olabileceğini düşündürüyor.

Chainlink Yakında “Patlayabilir”

Önde gelen kripto para birimlerinden olan Chainlink, XRP, EOS ve IOTA’nın ciddi yükselişler elde etmesi de bunun en büyük kanıtları arasında gösteriliyor. Ancak yükseliş yaşayan bütün coin’ler arasında en çok dikkat çekenin Chainlink olduğu bilinen bir gerçek.

Yılın başından beri değerini tam olarak 7’ye katlayan LINK, 3 doların bile altında başladığı dönemi 19 dolar ve üzerinde kapatmaya çok yaklaştı. LINK fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 19 dolardan işlem görüyor ancak ünlü bir kripto para balinası yatırımcıları buna karşı uyardı.

Crypto Whale olarak bilinen yatırımcı, LINK’in 2017 yılındaki büyük yükseliş sonrasında piyasaya sürüldüğünü ve bunun kendi “pump and dump” anını yaşamadığını belirtti. Her ICO’nun kendi rekor kırdığı ve sonra sert düştüğü anını yaşadığını belirten balina, LINK fiyatının ise bunu yaşamak üzere olduğunu düşünüyor. LINK’in de her altcoin gibi bir yerde patlayacağını belirten analist, tepeden alınmaması konusunda sert uyarılarda bulundu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.