X


Kripto Para Analisti Cardano’yu Yorumladı!

Cardano önümüzdeki günlerde BTC işlem çiftine karşı yükseliş mi yakalayacak?
19:00
26 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bir zamanlar piyasa hacmine göre top 10 içerisinde devamlı yer almasıyla bilinen Cardano (ADA), ne yazık ki 2019 yılında bu pozisyonunda tutunamadı ve 12. sıraya kadar geriledi. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 942 milyon dolarlık piyasa değerine ve 0,036 dolarlık birim fiyata sahip olan ADA, bir kripto para analistine göre önümüzdeki tarihlerde Bitcoin (BTC) karşısında yükseliş elde edebilir.

Crypto Michael, attığı bir tweet’inde Cardano’nun 480 Sats seviyesinde tutunmayı başardığı müddetçe, 530 ile 540 Sats seviyesine kadar yükselebileceğini ve bir üst noktaya çıkacağını ifade etti.

Cardano’yu 2020 Yılında Ne Bekliyor?

Cardano aslında önemli bir gelişme bekleyen projelerden birisi ve Cardano kurucusu Charles Hoskinson bunu geçtiğimiz günlerde tweet ile belirtmişti. Hoskinson, ADA’nın 2020 yılında ‘tam bir canavar’ olacağını ifade etti ve piyasaya tamamen yeni protokoller ile blockchain çözümleri sunacaklarının sinyallerini verdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI