Kripto Para Analisti, Axie Infinity’deki Beklentisini Dile Getirdi: AXS, Bu Fiyat Seviyelerine Ulaşabilir mi?

Kripto para analisti, AXS'in yükseliş dönemi bitmeden değerini ikiye katlayabileceğini iddia etti.
12:50
30 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Sosyal medyada “Coin Bureau” ismi ile bilinen kripto para analisti, Axie Infinity’nin yerel kripto para birimi AXS ile ilgili fikirlerini aktardı.

Analist, AXS’in Alanında En İyi Proje Olduğuna İnanıyor

Analist, Axie Infinity‘nin play-to-earn modeline sahip blockchain tabanlı oyunlar arasında bir numara olduğunu söyledi. Sürdürülebilir bir play-to-earn modeli oluşturmanın kolay olmadığını dile getiren analist, AXS’in bu alanda öncülük ettiğini ifade etti.

Coin Bureau, bu işi en iyi başaran projenin Axie Infinity olduğunu iddia etti:

“Şu ana kadar bunu tek başaran Axie Infinity’dir. Sonuç ortada, aylık 2 milyon kullanıcıyı bir araya getirdi. Üstelik bu kullanıcı sayısı artmaya devam ediyor.”

Son dönemlerde sergilediği yüksek fiyat performansına karşın hala büyük bir potansiyeli olduğunu dile getiren analist, AXS’in çok güçlü bir yükseliş trendinde olduğunu söyledi.

Satış Baskısı AXS’i Geriletebilir mi?

AXS pay sahiplerinin kazandıkları ödüller ile kâr realize etmesinden kaynaklı olarak kripto para birimi üzerinde satış baskısı olabileceğini ifade eden analist, ilk dönem yatırımcılarının çok yüksek kârlar elde ettiğini ve bu bağlamda yüksek miktarlarda satışlar gerçekleştirmelerini beklemediğini belirtti.

Analist, AXS’te %100’lük bir artışın daha yaşanabileceğini iddia etti:

“İyi haber şu ki satış baskısındaki bu artış, AXS’in artan talebi ile dengeleniyor. AXS, yükseliş dönemi bitmeden değerini ikiye katlayabilir.”

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI