Reklam

Kraken, Shiba Inu Listeleme Sözünü Tutmadı: SHIB Army Önde Gelen Borsayı Topa Tuttu

Kraken, Shiba Inu listeleme sözünü tutmadı.
20:45
3 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

İşlem hacmi bakımından dünyanın beşinci en büyük kripto para borsası olan Kraken, geçtiğimiz günlerde Shiba Inu listeleme haberleriyle gündeme gelmişti. Kraken, 1 Kasım’da yayınladığı tweet’te kullanıcılarına Shiba Inu hakkında önemli gelişmeyi aktarmıştı.

Kraken Shiba Inu Listelemesini Erteledi

Kraken, 1 Kasım’da Twitter üzerinden Shiba Inu gönderisine 2.000 beğeni gelmesi halinde popüler kripto parayı ertesi gün listeleyeceğini açıklamıştı. Borsanın bu adımı listeleme haberinin kesinleştiğinin kanıtıydı çünkü 2.000 beğeni gibi komik rakamlar çabucak geçildi. Shiba Army görevini yerine getirse de Kraken sözünde durmadı.

Bugün yapılan açıklamada ise Kraken, listeleme sürecinin gözden geçirildiğini belirtti. Shiba topluluğu, listeleme işlemini gerçekleştirmeyen Kraken’i yorum yağmuruna tuttu. Kraken’in yaptığı açıklamanın tam kısmı ise şöyleydi:

Shiba Army, sizi gayet yüksek ve net şekilde duyduk. Topluluk, gözden geçirme sürecimizin oldukça önemli bir parçası ve siz açık desteğinizi gösterdiniz. Listeleme süreci incelemelerimiz devam ediyor.

Shiba Inu topluluğu bu açıklamadan memnun olmadı. Shiba Army, listelemenin en kısa sürede gerçekleştirmesi için Kraken’e yoğun taleplerini sürdürdü. Bununla birlikte bazı kullanıcılar listeleme gerçekleşmezse önde gelen borsadaki hesaplarını sileceğini aktardı.

Piyasa, Yükselişini Sürdürüyor

Lider kripto para birimi Bitcoin, yükseliş trendini korurken piyasanın rotası yukarı yönde devam ediyor. Shiba Inu, geçtiğimiz ay yaklaşık olarak %700’ün üzerinde artış kaydetti. Fiyatından iki sıfır silen SHIB, 0.0000884 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi. SHIB, mevcut durumda ATH seviyesinin %25 altında 0.0000665 dolardan işlem görüyor.

Meme coin ilgisinin zirve yaptığı dönemde işlem hacmi ile Bitcoin’i geride bırakan Shiba Inu, bugünlerde üzerindeki ilgiyi kaybediyor. Shiba Inu ağ işlemlerindeki düşüş ilginin ve fonların diğer meme coin’lere dağıldığını gösteriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar