X


“Kıyamet Kopmayacak, Gelecek Çok Parlak”

Joseph Lubin Twitter hesabından Ethereum ve şirketi ConsenSys hakkında açıklamalar yaptı.
20:00
23 Aralık 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Ethereum’un kurucu ortağı ve ConsenSys’in kurucusu Joseph Lubin Ethereum ve ekosistemi için “çok parlak bir gelecek” gördüğünü kaydetti.

Lubin’in şirketi geçtiğimiz günlerde büyük çaplı işten çıkarmalarla gündeme gelmişti. Bunun hemen ardından Lubin soluğu Twitter’da aldı. Lubin’in tweet flood’ından satır başları şu şekilde:

2018’de kriptolar için dibin görüldüğünü ilan ediyorum. Bu dip, 4. ve kripto-5. mülklerdeki arkadaşlarımız tarafından epik miktarlarda salınan korku, belirsizlik ve endişe ile gerçekleşti.

Geveze kesim içinde son haftalarda Consensys 2.0 ile alakalı tanıklık olduğum şey son derece tipik: Endişeli, övücü ve neşe dolu.

İnanılmaz derece varsayıma ve önalımsal paranoyaya maruz kaldık – gazetecilerin ve blogger’ların hakkında gerçek verilere, sahici bir görüşe veya anlayışa sahip olmadığı durumlar hakkında aleyhtar retorikleriyle karşı karşıya kaldık.

ConsenSys hala sağlıklı ve dokuz ay önce başlattığı aktiviteleri ve önceliklerini yeniden dengelemekle uğraşıyor.

Harici projelere yatırım yapmaya ve işimizin temeli olmaya devam eden dahili projeler için işe alım yapmaya devam ediyoruz. Esasında geçen hafta 15 kişiyi işe aldık ve işe alımlar için iş tanımları yazdık.

Kıyamet kopmayacak. Benim açımdan gelecek çok parlak görünüyor. Mevcut ölçeklenme çözümleri hakkında heyecanımı koruyorum.

veya 2019’un başlarında kullanıma hazır hale gelecek ölçeklenme çözümleri hakkında. Core Ethereum protokol gelişimi hızlanıyor ve de token ekonomisinin süregelen olgunlaşması. Token ekonomisi kapsamında yeni yılda birçok heyecan verici tüketici hizmet token’ı ve token’laştırılmış menkul kıymetler göreceğiz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar