f Kısa ve Orta Vadede Hedefler: Shiba Coin Yorum! Altcoin Fiyat Tahminleri! › COINTURK

Kısa ve Orta Vadede Hedefler: Shiba Coin Yorum! Altcoin Fiyat Tahminleri!

Özet

  • BTC fiyat artışı Shiba Coin'i destekliyor.

  • Shiba Coin fiyatı 0,000008 dolar desteğini korursa yükseliş sürebilir.

  • Shiba Coin rallisinin ivme kazanması için kritik 0,0000103 dolar direncinin kalıcı biçimde kırılması gerekecek.

  • Piyasaya etkisi: Pozitif
23:00
23 Ağustos 2023

Kripto para piyasaları ABD borsaları yükselişe geçtiği için toparlanmaya başladı ve BTC 26.500 doları hızla aştı. Yarınki Powell konuşmasına dair iyimserlik de arttığı için risk iştahı bir miktar toparlanmış görünüyor. Peki Shiba Coin yatırımcıları için güncel durum neye işaret ediyor?

Shiba Coin Yorum

SHIB fiyatı 10 Haziran tarihinde 0,0000054 dolara düştükten sonra yükselmeye başladı. Şimdiye kadar fiyat %50 arttı ve 0,000080 dolarlık yatay alanı geri aldı. Bu durum önceki kırılmanın geçersiz olduğunu gösterdiği için özellikle önemli bir gelişmeydi. Dolayısıyla bölgenin şimdi tekrar destek sağlaması bekleniyor.

Sıçrama ve artışa rağmen, SHIB fiyatı hala Eylül 2022’den bu yana azalan bir direnç çizgisinin altında işlem görüyor. Yükseliş trendinin tersine döndüğünü doğrulamak için çizgiden bir kopuş gerekiyor. Bu durumda Shiba Coin fiyatı %85 artışla 0,0000150 dolarlık direnç alanına tırmanabilir.

Shiba Coin Fiyat Tahminleri

Yazı hazırlandığı sırada güne %6’lık artışla devam eden Shiba Coin son piyasa yükselişinden payına düşeni aldı. Öte yandan heyecanla beklenen Shibarium, 16 Ağustos’ta piyasaya sürüldü. Ancak lansman, 1,7 milyon dolar değerinde ETH’nin Shibarium köprüsüne takılması gibi çok sayıda sorun doğurduğu için fiyata istenen desteği sağlayamadı. İlerleyen haftalarda Shibarium hakkında daha fazla olumlu gelişme görürsek bu durum fiyatı destekleyebilir. Özellikle önümüzdeki ayın sonuna doğru gelmesi beklenen ağ raporu eğer on-chain veriler pozitif olursa, yeni cüzdanlar, aktif kullanıcılar vesair ile fiyatın tahmin edilenden daha fazla artmasını sağlayabilir.

Peki kısa vadeli yükseliş tarafında görünüm ne? Önceki 0,0000103 dolar kırılmasının bu sefer başarılı biçimde tamamlanması gerekecek. Eğer fiyat bu direnç çizgisini başarıyla aşabilirse ralli ivme kazanabilir. Fakat yukarıda belirtilen 0,000008 dolar desteğinin kaybedilmemesi gerekiyor. Eğer kötü senaryo gerçekleşecekse bu desteğin kaybıyla birlikte 0,000006 dolara kadar %25’in üzerinde bir satış görebiliriz.

Bitcoin fiyatı şimdilik 26.500 dolar üzerinde kalıcı olamadı kısa vadeli görünümü kral kripto para biriminin performansı da büyük ölçüde etkileyecek. Yarınki Powell konuşması yakından takip edilecek konuların başında geliyor. Son dakika olarak konuşmayla ilgili detayları COINTURK üzerinden paylaşıyor olacağız.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI