f Kemerlerinizi Bağlayın! Analistten Ripple'a (XRP) Üç Haneli Kazanç İddiası! › COINTURK

Kemerlerinizi Bağlayın! Analistten Ripple’a (XRP) Üç Haneli Kazanç İddiası!

Özet

  • Ripple (XRP) fiyatı, ABD SEC ile yaşadığı zafer sonrası umut vaat ediyor ve bir analist, XRP'nin üç haneli fiyatları görebileceğini öngörüyor.

  • Kripto analisti XRP Captain, XRP'nin gelecekte 130 dolarlık bir fiyat hareketi yapabileceğini tahmin ediyor ve bu öngörüyü bir simetrik üçgen desenine dayandırıyor.

  • XRP balinaları, yatırımlarını sürdürüyor ve yüz milyonlarca değerinde XRP satın alıyor, ancak XRP'nin fiyatı hala düşük seviyelerde hareket ediyor.

  • Piyasa etkisi: Pozitif
00:30
6 Eylül 2023

Ripple (XRP) fiyatı, ABD SEC’e karşı kazandığı zaferden bu yana fiyat artışı vaat ediyor. Birçok topluluk üyesi şu anda kripto para birimini yakından takip ediyor ve önemli bir fiyat artışı umuyor. Özellikle bir kripto para analisti, altcoin için fiyatının üç haneli rakamlara çıkabileceği büyük bir yükseliş öngördü.

Ripple’da Yükseliş Öngörüsü!

Yargıç Analisa Torres’in Ripple laboratuvarları lehine karar vermesinin ardından Temmuz ayında Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı kısmi zaferinin ardından Ripple’ın yerel token’ı XRP, etrafındaki olumlu düşünceye rağmen büyük ölçüde volatiliteli hareket yaşadı. Yine de bir analist altcoin için potansiyel bir boğa koşusu görüyor.

Kripto para analisti ve XRP fenomeni XRP Captain, bir X gönderisinde XRP token’ı için önemli bir fiyat artışı öngördü. XRP Captain, XRP’nin gelecekteki 130 dolarlık fiyat hareketini tahmin etmek için kullandığı simetrik üçgen desenli bir grafik paylaştı.

Görünüşe göre XRP’nin simetrik üçgen formasyonları geçmişi var. 2017 yılında kripto para birimi benzer bir simetrik üçgen modelinden çıktı ve bu da token’ı tüm zamanların en yüksek seviyelerine taşıdı. Bunun ne zaman gerçekleşeceğine gelince, analist 2024’te beklenen boğa koşusuna işaret ediyor. Altcoinlerde boğa koşusu öngören tek kişi analist değil. Ağustos ayının başlarında takma isimli bir analist, XRP için büyük bir yükseliş yaşanacağını ve bunun da token’ın daha önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3 dolara ulaşabileceğini öngörmüştü.

Ripple’da Boğa Tahmini!

Bu durumda analist, XRP/BTC paritesinin nihayet 20 günlük ve 50 günlük hareketli ortalamaları geri kazandığını ve bunun en son 2017 yılında gerçekleştiğini vurguladı. XRP’nin olası boğa koşusuna ilişkin tahminini takiben, diğer kripto analistleri de tahminin tamamen inandırıcı olmadığı yönündeki düşüncelerini paylaştılar.

Başka bir kripto yatırımcı ve grafik uzmanı olan JD, XRP fiyat grafiklerinin gösterdiği teknik modeller konusunda heyecanlıydı. Simetrik üçgenin doğru bir şekilde temsil edildiğini açıkladı. Ancak XRP fiyatının üç haneli rakamlara ulaştığını göremedi. Ancak XRP balinaları, bu büyük yatırımcıların piyasadaki gerilemelerden faydalanması ve yüz milyonlarca değerinde token satın alması nedeniyle satın almalarından vazgeçmiyor. XRP şu anda fiyatının son günde %0,02’lik zayıf kazançlar görmesi ile bir tersine dönüş bekliyor. Ancak haftalık grafikte hala %2,61 kayıpla mücadele ediyor.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI