Justin Sun’dan Yeni Tesla Kampanyası Mı Geliyor?

Özet

  • Justin Sun yine Tesla araç kampanyası mı başlatacak?
20:00
22 Kasım 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Tron Foundation CEO’su ve Tron (TRX) kripto para biriminin lider ismi Justin Sun, yine çok konuşulacak bir hamleye imza atmaya hazırlanıyor gibi gözükmekte.

Geçtiğimiz tarihlerde Poloniex kripto para borsasını yatırım yapan grubun liderliğini üstlendiğini belirten Justin Sun, şimdi de ortaklığa yönelik önemli bir projesini açıkladı. Daha önce kampanya dahilinde bir adet Tesla araç vermiş olan ve araç çekiliş yöntemi nedeniyle eleştirilen Sun, yine Tesla’ya yönelik bir adım attı.

Sun, Twitter hesabından yaptığı açıklamasında Tesla’nın dün tanıtımını yaptığı Tesla Cybertruck’a yönelik bir kampanya yapabileceğini belirtti. Bunu Poloniex kripto para borsasıyla beraber yapmayı teklif eden Sun, Poloniex kripto para platformundan da anında olumlu cevap aldı.

Tesla’nın heyecanla beklenen ilk elektrikli pick-up model aracı, birçok kesimden tepki alsa da Sun’ın böyle bir kampanya yapması yine geçen seferki gibi ciddi bir ilgi kaynağı olacaktır.

Justin Sun İddialı Açıklamalara Devam Ediyor

Sun bundan haftalar önce yaptığı iddialı bir açıklamasında, Tron‘un 2019 yılı sonuna kadar en büyük dördüncü kripto para birimi unvanını elde edeceğini belirtmişti. Sun’ın bu iddialı açıklaması hem kripto para yatırımcılarından hem de Changpeng Zhao’dan tepki aldı ve CZ kendisini böyle iddialı açıklamalar yapmaması konusunda uyardı. Sun uyarıdan sonra tweet’i sildi ve bu iddiasından vazgeçti.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI