Reklam

Justin Sun Açıkladı: Tron Ağına Gizlilik Özelliği Geliyor!

Justin Sun Tron ağı için önemli bir duyuruda bulundu.
15:00
23 Aralık 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Son haftalarda özellikle Circle grubunundan ayrılan kripto para borsası Poloniex‘i satın almasıyla gündemleri meşgul eden Tron Foundation CEO’su Justin Sun, şimdi de Tron ağına gizlilik özelliği getirdiğini ilan ettiği duyuru ile adından söz ettirdi.

Tron Ağında Gizlilik Devri Başlıyor

Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Tron topluluk geliştiricilerinin gizlilik özelliğini aktif ettiğini belirten ünlü yönetici, bu özelliğin test ağına başlandığını açıkladı. Herkesin gelecekte gizlilik odaklı TRC-10 ve TRC-20 tabanlı token’ler piyasaya sürebileceğini de müjdeleyen Sun, bunların geriye dönük uyuma sahip olmayacağını da itiraf etti.

Geriye dönük uyum olarak belirtilen konu ise TRX, BTT ve WIN gibi ağda hali hazırda mevcut olan kripto paraların gizlilik özelliğine sahip olmayacağı şeklinde açıklanabilir. Sözü edilen üç kripto para biriminin blockchain ağı halka açık bir şekilde görüntülenebilecek ve şeffaflığını koruyacak.

Tron bu yeni haberin ardından beklenen artışı henüz yakalayamadı ve bu yazının kaleme alındığı an itibariyle yüzde 2,65’lik bir artışa sahip. Toplam piyasa değerine göre en büyük 11. kripto para birimi konumundaki TRX, 1 milyar doları aşabilirse Tezos’a kaptırdığı yerini yeniden ele geçirebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar