X


Johnny Depp Ethereum Tabanlı Eğlence Platformuyla Anlaştı

Depp Tatatu tarafından yapımcılığı üstlenilecek projede yer alacak.
19:00
23 Ekim 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ethereum tabanlı Netflix benzeri yayın platformu Tatatu Johnny Depp ile anlaşma imzaladı. Tatatu platformunda TTU token’ları kullanılıyor ve platform Andrea Iervolino tarafından yönetiliyor.

Depp anlaşma hakkında şunları söyledi:

Eğlence sektörünün demokratikleşmeye başladığı çağımızda Andrea’nın hayallerini oldukça beğeniyorum. Birlikte özgürleştiren ve gelişen prensiplerle çalışmak için sabırsızlıkla bekliyorum.

Depp ve Tatatu kitap yayımcısı Penguin tarafından 20. yüzyılın kült kitaplarından biri seçilen Waiting for the Barbarians romanıyla aynı isimli projede çalışacak. Çarpıcı roman bir emperyalizm eleştirisi. Emperyalistlerin insanları -bir türlü gelmeyen- barbarların geldiğine inandırarak zapt etmeye çalışmasını anlatıyor. Ek olarak Robert Pattison da projede yer alacak.

Iervolino Depp ve proje hakkından şunları söyledi:

Johnny’nin elindeki malzemeyi konsept haline getirmede büyük yeteneği var ve geleneksel sektörün projelere dikte ettiği formüllerin dışına çıkabilen bir düşünce yapısına sahip. Biz durdurulamaz hale geldikçe Johnny bize mükemmel görüsü ve içgüdüsüyle hikayeleri yansıtmamızda yardımcı olacak.

Tatatu token satışlarında büyük destek almıştı ve yaklaşık 50 milyon dolar değerinde TTU token’ını yeni kayıt olan üyelerine dağıttı. Tatatu akıllı sözleşmeler yardımıyla dijital değer haklarının yönetilmesini hedefliyor. BAT token’larına benzer bir şekilde reklamlardan izleyenlerin de kazanmasını amaçlıyor.

Platform gelecekte orijinal içerik üretmeyi planlıyor ve sadece Tatatu’da var olan projeleri sunmayı hedefliyor. Waiting for the Barbarians Tatatu tarafından şimdiye kadar oluşturulan en büyük proje. Aynı zamanda Blockchain projeleri yeni bir sahneye adım atıyor ve kripto token’lerin, Blockchain’in ikincil faydalarını ortaya çıkarıyor. Ortaya çıkacak yapımın nasıl tepkiler alacağı merakla bekleniyor.

Kaynak: Trustnodes

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar