X

Joe Parys’e Göre En İyi 3 Altcoin! Metaverse, NFT ve Oyun Hepsi Var!

Bunların henüz borsa listelemeleri başlamadı ve ciddi fiyat potansiyeline sahipler! Joe bu 3 altcoin'in %10000 artacağını düşünüyor.
00:18
12 Ocak 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Sosyal medyanın en popüler kripto para analistlerinden olan Joe Parys takipçileriyle 3 fırsat altcoin’i paylaştı. Bunların içinde para karşılığında paylaştığı ve hiçbir işe yaramayan proje veya projelerde olabilir. Ancak geçmiş tecrübelerimize göre Bloktopia gibi birçok %1000+ yapan altcoin önce bu analistler eliyle duyurulmuştu. Yani %1000 kazanç veya %99 zarar sizi bekliyor olabilir. Bu yüzden dikkatli olmanız ve proje detaylarını kapsamlı şekilde inceleyerek yatırım kararlarınızı vermeniz menfaatinizedir.

Syn City (SYN)

Joe’nun bahsettiği ilk proje Syn City (SYN). Syn City, token başlatma etkinliğinin son aşamalarına yaklaşıyor. 4 IDO Launchpad süreci tamamlandı. Bir sonraki ve son aşama, LBP token müzayede etkinliğidir.

Sadece 6 hafta içinde proje 200 binden fazla Discord katılımcısına ulaştı. Twitter hesapları ise çoktan bu rakamı geçti. Metaverse projelerine ilgi bu dönemde oldukça fazla aynı zamanda proje iyi bir reklam stratejisi belirlemişe benziyor. Ücretsiz olarak oyun oynayıp kripto kazanabileceğiniz bu projede başlangıç için NFT sahipliği aranmıyor.

ICO fiyatı 0,02 dolardır. Toplam 500 bin dolarlık fonlama hedefleri var. İlk borsa listelemelerinde bu fiyatı unutmayın. Joe bu rakamın katlanacağını umuyor.

Metastrike (MTS)

Bu, UnrealEngine üzerine inşa edilmiş blockchain tabanlı, rol yapma, birinci şahıs nişancı, metaverse oyunudur. Oyuncular bir silah koleksiyonuna sahip olabilir, savaşmak için haritalar oluşturabilir ve diğer oyunculardan NFT çalabilir. Metastrike, herhangi bir fikirle kendi FPS projenizi geliştirmek için kullanılabilecek birinci şahıs nişancı projesidir.

Modern çok oyunculu FPS oyunları, silahlar, karakterler, mermiler, gibi nesneler ve çok daha fazlası için gerekli olan birçok özelliği içerir. Proje tutarsa bir metaverse’e dönüşür mü? Bilinmez ama Joe bunda da gelecek görüyor.

Geçtiğimiz ay ICO yaptı ve 0,05 dolardan alıcıyla buluştu. Toplam 5 milyon MTS satıldı.

UFO Gaming (UFO)

Listedeki son altcoin ise UFO Gaming (UFO). Dark Metaverse, kapalı döngü ekonomisiyle oluşturulmuş sanal bir evren olarak hizmet edecek. Oyunlar ekonomiye eklendikçe tokenin değeri ve ekosistem katlanarak artıyor.

Dark Metaverse, üretilebilir oyun içi NFT’lere sahip P2E oyunlarından ve koleksiyonculara oyun içi gelir hakkı verecek Virtual Land’den oluşacak, kapalı döngü sürekli genişleyen bir ekosistemdir. Yağma kutuları açmak ve oyun içi varlıklar oluşturmak için oyun içi NFT’lere sahip olacaklar, bu da oyun içi görevleri tamamlamanıza ve silahlarınızı yükseltmenize yardımcı olacak. UFO Gaming, NFT’lerinizi ve nadir öğelerinizi takas etmek için bir pazara da sahip olacak.

Joe “Bunun muazzam bir potansiyele sahip olduğuna gerçekten inanıyorum” dedi. Ya gerçekten böyle düşünüyor ya da Ben Armstrong gibi proje reklamlarına 40.000 dolar para alıyor. Karar sizin ve bu projelerin ya Ay’a ya da Magma’ya gideceğini unutmayın.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar