X


Joe Parys’e göre 5 Altcoin Önemli Alım Fırsatları Sunuyor! Bu Altcoin’ler Artabilir!

oe Parys yatırımcısına iyi bir satın alma fırsatı sunduğunu düşündüğü 5 kripto para birimi hakkında görüşlerini açıkladı. 
21:20
25 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Şu anda kripto para birimleri tüm zamanların en yüksek seviyelerinin yaklaşık olarak %50 altında işlem görüyor. ancak analistlerin büyük çoğunluğu yaşanan düşüşlerin birer satın alma fırsatı olarak değerlendirilebileceğini düşünüyor. Joe Parys de yatırımcısına iyi bir satın alma fırsatı sunduğunu düşündüğü 5 altcoin hakkında görüşlerini açıkladı.

Hex (HEX)

Analistin listesindeki ilk altcoin olan Hex (HEX), arzı sebebiyle yatırımcının ilgisini çekiyor gibi görünüyor. Analiste göre Hex deflasyonist bir yapı sunuyor ve bu da ileride artış yakalama potansiyelinin yüksek olduğunu gösteriyor.

Analist HEX’in gelecek için büyük planları olduğunu ifade ediyor ve arzın da bu noktada çok önemli olacağını dile getiriyor. HEX şu anda 0,19 dolardan işlem görüyor ve analiste göre bu seviye uygun bir giriş noktası olarak değerlendirilebilir.

Kadena (KDA) ve Solana (SOL)

Analistin listesinde yer alan ikinci altcoin Kadena (KDA). Aslında KDA’dan Parys ile birlikte başka analistler de bahsediyor. Kadena, blockchain’in dünyanın etkileşim ve işlem yapma biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu. Analiste göre Kadena, geleceğin blokchain projeleri arasında yer alıyor ve bunun nedeni de işlemlerin hiçbir maliyeti olmamasında yatıyor. Dolayısıyla giderek daha fazla sayıda insanın dikkatini çekme potansiyeli olan Kadena’nın kripto para birimi KDA’nın da gelecekte artış yaşamak için alanı olduğu düşünülüyor.

Üçüncü olarak analist Solana’nın da yaşadığı büyük yükselişlere rağmen hala artış potansiyeli olduğunu düşünüyor. Yapılan açıklamalara göre Solana inanılmaz derecede güçlü çünkü saniyedeki işlemler 2.000’in üzerinde ve toplam işlemler 53 milyarın üzerine çıkıyor. Ayrıca işlem maliyetleri de çok düşük. Bu sebeple şu anda 93 dolar seviyelerinden işlem gören SOL’un dip seviyelerde olduğu ve alım fırsatı sunduğu düşünülüyor.

Avalanche (AVAX) ve Moonbeam (GLMR)

Son olarak analist popüler kripto para birimi Avalanche (AVAX) ve Moonbeam’in (GLMR) de alım fırsatı sunduğunu ifade ediyor. Analiste göre Avalanche yatırımcılara büyük fırsatlar sunuyor ve AVAX fiyatı bu fırsatların fiyatlamasını yakın zamanda yapabilir.

Buna ek olarak henüz yeni bir proje olarak nitelendirilebilecek Moonbeam de analistlerin radarında bulunuyor. Analiste göre Moonbeam, Polkadot‘ta (DOT) çoklu zincirin geleceği olacak. Önümüzdeki birkaç hafta içinde bu alanda çok fazla gelişme olabileceği için analist GLMR’nin değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar