Internet Computer Coin Fiyatı Kaç TL Oldu? Internet Computer Coin Kaç Dolar? Güncel ICP Fiyatı

11:27
23 Ağustos 2022

Bu veri sayfamız ile bugün Internet Computer Coin ne kadar, Internet Computer Coin kaç TL oldu? Internet Computer Coin kaç dolar? Internet Computer Coin kaç TL‘ye karşılık geliyor? Gibi sorularınıza cevap bulmanın yanı sıra, güncel Internet Computer Coin fiyatları ve diğer bilgilere ulaşabilir; ICP/TLICP/USD ve ICP/EUR gibi detaylara anlık güncellemelerle ulaşabilirsiniz.

Internet Computer Coin Kaç Türk Lirası96.35
1 Internet Computer Coin Kaç Dolar5.04
1 Internet Computer Coin Kaç Euro4.65
Fiyattaki Değişim (24s)5.54%
Internet Computer Coin Hacmi (24s)27,481,300
Internet Computer Coin'in Piyasa Değeri1,501,829,036

Internet Computer Coin Kaç TL Oldu?

Şu anda güncel olarak 1 Internet Computer Coin fiyatı 96.35 TL‘na işlem görüyor. Ayrıca 1 Internet Computer Coin’in Amerikan Doları Karşılığı $ 5.04 dolardır. 1 Internet Computer Coin karşılığında 96.35 Türk Lirası veya $ 5.04 dolar alınabilmektedir.

Internet Computer Coin fiyatı son 24 saatte 5.54% değişim ile şu anda 96.35 TL‘den işlem görmektedir. Son 24 saatteki Internet Computer Coin hacmi ise $ 27,481,300 dolar ve toplam piyasa değeri $ 1,501,829,036 dolardır. Bu veriler sitemizde anlık olarak güncellenmektedir. Bu nedenle şu anda güncel Internet Computer Coin fiyatını görmektesiniz.

Internet Computer Coin(ICP) Fiyat Hesaplayıcı

 

Internet Computer Coin(ICP) Fiyat Grafiği

Internet Computer Coin(ICP) Nedir?

Internet Computer (ICP), internet işlevselliğinin sınırlarını zorlamak ve daha büyük ölçekte akıllı sözleşme geliştirmeyi desteklemek için küresel bir hedefle DFINITY Vakfı tarafından Mayıs 2021’de resmi olarak başlatılan merkezi olmayan bir blok zinciri ağıdır. Projenin avantajları arasında, yetenekli bir kripto meraklıları ekibi ve geliştiricilerin dApp’ler oluşturmasına olanak tanıyan akıllı sözleşmeler yeteneği yer alıyor. Ayrıca, ICP, neredeyse sonsuz ölçeklenebilirliği ve bir kontrol sistemi aracılığıyla sağlanan yüksek düzeyde güvenliği destekler.

Internet Computer’ın kapsamlı misyonu, halka açık interneti birinci sınıf bir bilgi işlem platformuna dönüştürmektir. Geliştiriciler, blok zincirinin halka açık olması ve etkileyici işlevsellik ile donatılması nedeniyle Internet Computer’ı devrim niteliğinde bir ağ olarak konumlandırıyor. Buna ek olarak proje, akıllı sözleşmeler için sınırsız bir ortam sağlar ve düşük hesaplama maliyetleriyle web hızında çalışır.