Hepsi Düşerken O Altcoin Yüzde 10 Arttı! MATIC’i Bile Geride Bıraktı! Artık Rakipleri Arasında 3. Sırada!

Düşüş piyasasının ortasında bir altcoin tabir yerindeyse yıldız gibi parladı ve %10'un üzerinde fiyat artışına ev sahipliği yaptı.
23:05
7 Mart 2023
Okuma Süresi: 3 Dakika

Bir meme coin olan Floki Inu, son gün kripto piyasasında en iyi performans gösteren altcoin’lerinden birisi olarak ortaya çıktı. Alandaki diğer kripto para birimleri düşük tek haneli kazançlar görürken, meme kripto para etkileyici bir ralli düzenleyerek çift haneli kazançlara ev sahipliği yaptı.

Floki Inu’da Gözle Görülür Artış

Sadece salı günü bile dikkate alındığında, Floki Inu’nun fiyatı şimdiden %11’den fazla arttı. Meme kripto para, 0,00004 dolar seviyesindeki direnci kırmayı başardı ve bu da yeni haftalık yüksek noktalar yaratmak adına 0,000048 doların üzerine çıkmasına neden oldu.

Meme kripto para o zamandan beri aşağı doğru düzeltme yaşadı, ancak 0.000044 doların üzerindeki mevcut fiyat seviyesi, son 24 saat içinde% 10’un üzerinde bir kazanç sağladı. Bu süre zarfında en iyi performans gösterenlerden biri oldu. Sonuç olarak, Floki Inu şu anda Coinmarketcap’in GMX ve MATIC gibi tanınmış kripto paraların önünde kazananlar listesinin başında yer alıyor.

Aynı zamanda, çoğu kripto varlığın geçen ayki kazançlarını korumak için hala mücadele ettiği dönemde Floki Inu kazançlar kaydetti ve rakibi olarak görülen diğer coin’lerin arasında en iyi performans gösteren oldu. Son gün hacmi de fiyattan çok daha yüksek bir hızda arttı ve %82’nin üzerinde bir artışla 44 milyon doların üzerine çıktı.

Meme Coin’in Fiyatını Ne Yükseltiyor?

Meme kripto para için kaydedilen fiyat artışının arkasında önemli bir duyuru vardı. Twitter’da açıklama yapan Floki Inu ekibi, dijital varlığın Hindistan’daki en büyük kripto borsası olan WazirX’te listeleneceğini duyurdu.

Borsa, ticaret beklentisiyle Pazartesi günü meme kripto para için mevduat açtı ve yatırımcılar yeni listeden yararlanmak için acele ederken kripto para için muazzam bir ivme tetikledi. Listeleme etrafındaki olumlu duyarlılığın önemli bir kısmı, borsanın aslında dünyanın en büyük kripto borsası Binance’e ait olması ve kripto devinin gelecekte kripto parayı listeleyeceği umudunu uyandırmasından kaynaklandı.

Ekip ayrıca FLOKI’nin ülkedeki büyük bir kriket takımıyla ortaklık kurduğunu da duyurdu. Hindistan Maharajas, dünya çapında 700 milyon hayranı olduğu bildirilen bir ligde formalarında Floki Inu markasını kullanacak.

FLOKI’nin fiyatı ilk yükselişinden bu yana yavaşladı, ancak bu yazının yazıldığı sırada hala 0,00004404 dolar fiyat seviyesinde seyrediyordu. Coinmarketcap verilerine göre piyasa değeri 392 milyon dolar seviyesinde ve bu da onu piyasa değerine göre üçüncü en büyük meme coin yapıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar