Geç Olmadan Bu Altcoine Dikkat! Alarmlar Çalıyor!

Ayının güvenli sığınağıydı fakat boğada ciddi risk sinyalleri gönderiyor. Yatırımcılar daha fazla yükseliş görecek mi?
10:00
30 Ekim 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kral kripto para birimi 20.500 dolar üzerinde kapanışlar yapmaya devam ediyor ve altcoinler yükseliyor. Ancak bazı kripto paralar adeta mayına dönüştü. Yatırımcıların önümüzdeki günlerde çift haneli kayıplar yaşamaması için temkinli olmasında fayda var. Popüler altcoinlerden biri için güncel veriler sert bir düşüş yaşanabileceğini gösteriyor.

İçerik Rehberi

Quant (QNT)

Ayı piyasalarında yatırımcılarına en fazla kazanç getirenlerden biri oldu. Neredeyse tüm kripto paralar düşerken o yükseliyordu. Yazı hazırlandığı sırada QNT Token 163,3 dolardan alıcı buluyor. Son 24 saatte 159,97 dolar ile 170 dolar arasında hareket eden fiyat şimdilik düşüş eğiliminde. Üstelik QNT işlem hacmi de %7 kayıpla 71 milyon dolara indi.

Teknik okuma fiyatın bir miktar yükselebileceğini söylese de sosyal büyüme gibi bazı veriler tam tersini söylüyor. Peki QNT yatırımcılarının nelere dikkat etmesi gerekiyor?

QNT Yorum

Quant (QNT), son birkaç gün içinde piyasa genelindeki toparlanmanın ardından yükseliş eğilimini hızlandırdı. Devam eden kazançlar, geçtiğimiz ay boyunca destek sunarken altcoini EMA şeritlerinin oldukça üzerine çıkardı. Son tersine dönüş rallisinin acil desteğinden geri dönmesi halinde, QNT kısa vadeli bir yükseliş canlanması görebilir. QNT, EMA şeritleri desteğinin yakınında bir yükseliş formasyonu oluşturdu.

Haziran ortasından bu yana, QNT’nin 44 dolar dibinden canlanması, altcoin sürekli olarak büyüdükçe piyasanın daha geniş satış eğilimlerine meydan okudu. Bu arada, beş aylık bir trend çizgisi direnci (beyaz, kesikli) oluşturdu. İlerleyen saatlerde 162 dolar eviyesinden gelecek makul bir toparlanma, desenli bir kırılma için bir yol açabilir. EMA 20’nin üzerinde herhangi bir ikna edici kapanış iyi satın alma fırsatları sunabilir. 162 dolar altında kapanışlar ise yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır.

Santiment’ten alınan verilere göre Eylül ortasından Ekim ortasına kadar QNT’nin sosyal hakimiyetinde ve ağ büyümesinde güçlü bir artış olduğunu ortaya koydu. Bununla birlikte, son birkaç gün içinde QNT, yukarıdaki ölçümlerin her ikisinde de önemli bir düşüş dikkat çekiyor. Fiyat hareketi bunlara duyarlı görünse de fiyat o kadar düşmedi. Alıcılar, kriptoya yönelik temel duyarlılığı ölçmek için bu ölçümleri yakından takip etmeli. Belki de bu düşüş artık rallinin bittiğinin sinyali olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar