Ethereum ve 2 Altcoin Paylaştı! Yüzde 135 Artış Beklediği Hangisi?

Altcoin avcısı 2 kripto para için en az yüzde 50 artış bekliyor. Peki Ethereum tahminleri neler?
21:02
31 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para topluluğunun yakından izlediği altcoin avcısı 2 kripto parayla ilgili oldukça iyimser görünüyor. En az %50 artış beklediği altcoinler geçtiğimiz yıl ciddi ralliler yapmıştı. Peki altcoinleri yakından izleyen bu analist hangi seviyelere işaret ediyor? Mevcut fiyatlardan tam olarak yüzde kaçlık büyüme öngörüyor? İşte detaylar.

Ethereum (ETH)

Yaklaşık 180 bin kişi tarafından Twitter üzerinden takip edilen Altcoin Sherpa, Ethereum ve 2 altcoin hakkında görüşlerini paylaştı. ETH kısa süre içinde değerini neredeyse iki katına çıkardı. Ancak popüler analist için bu yeterli değil. Birkaç gündür ortalama 1.700 dolar bandında işlem göre ETH için daha iddialı bir hedefi var.

Ethereum’un sonunda 2.200 doları geçeceğini düşünüyorum. Orta vadeli hedefimin gerçekleşmesi için fiyatın 1.720 dolar üzerinde kalıcı olması gerekiyor.”

Eğer ETH 2.200 dolara ulaşırsa 880 dolar dibinden yaklaşık %250 toparlanmış olacak.

Yükselecek 2 Altcoin

Altcoin Sherpa, 2 popüler kripto para için %50 ve hatta üzerinde bir ralli öngörüyor. Popüler blockchain tabanlı oyun Axie Infinity (AXS) ilk sırada yer alıyor. Altcoin Sherpa, Axie Infinity’nin bir toparlanma rallisi başlatmaya hazır olduğunu düşünüyor.

“Eğer Bitcoin (BTC) izin verirse AXS için 44 doların makul bir hedef olduğunu düşünüyorum. Eğer güçlü mevcut seviyeden bir ralli başlayabilir”.

Yazı hazırlandığı sırada AXS’nin, Altcoin Sherpa tarafından paylaşılan 44 dolarlık hedefe ulaşabilmesi için %135’lik bir ralliye ihtiyacı var.

Peki ikinci altcoin hangisi? Altcoin avcısı tarafından duyurulan ikinci altcoin LookRare isimli NFT pazarının kripto parası olan LOOKS’tur. Altcoin Sherpa, Bitcoin (BTC) nispeten sabit kaldığı sürece LOOKS için %50 ralli öngörüyor.

“Bence mümkün, bazı ilginç fiyat hareketleri; dört saatlik üstel hareketli ortalamaların hepsi bir araya toplanıyor ve fiyat ileri geri değişiyor. Bence bu aslında hala iyi görünüyor. Bitcoin sakin kalırsa %50’nin de üzerinde ralli yapabilir”.

Elbette Altcoin Sherpa bu tahminleri gelecekten geçmişe ışınlanarak yapmıyor. Yani bunların gerçekleşmesi gibi bir zorunluluk yok.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar