reklamı kapat

Ethereum (ETH) İçin Kader Anı: Milyonlar Kazanan Yatırımcı Yorumladı

Ünlü Binance trader'ı, Ethereum yorumunu açıkladı.
18:45
12 Ekim 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), 490 dolar seviyesine kadar parabolik bir yükseliş elde ettikten sonra 315 dolara kadar geriledi ve yatırımcılarda büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Yatırımcıların büyük bir kısmı ETH için 250 dolara kadar düşüş beklese de Bitcoin’in yaşadığı hareketlilik ile Ethereum da 370 dolara kadar çıktı.

Şimdi birçok kripto para yatırımcısı Ethereum’un tam olarak hangi seviyeye çıkacağını kestiremezken Binance üzerinde milyonlarca dolar kazandığı bilinen bir trader önemli açıklamalar yaptı. Daha önce Binance’in en çok kazanan yatırımcılar listesinde yer alan Logan Hani, Ethereum için kader anının geldiğini düşünüyor.

Ethereum 500 Doları Görecek

Analist, Ethereum’un şu an düşen takoz formasyonu oluşturduğunu ve orta vadede fiyatın %30 artış elde edip 500 dolara kadar çıkacağını vurguladı. Analist aslında daha önce de ETH için bir analiz yayınlamış ve analizinde haklı çıkmıştı.

Binance gibi milyonlara hizmet veren bir kripto para borsasında en çok kazanan yatırımcılardan olan Logan Han’ın 500 dolarlık Ethereum fiyat tahmini kesinlikle dikkate değer. Tabii ki fiyatın bu yönde ilerleyeceğini bir garantisi olmasa da şu sıra birçok kişi ETH fiyatında benzer analizler yayınlamakta ve yükseliş sanıldığından da yakın olabilir.


Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.