reklamı kapat

“Ethereum (ETH) Fiyatı 440 Dolara Çıkabilir!”

Ethereum (ETH) fiyatının sıradaki hedefi ne?
19:51
14 Şubat 2020

Ethereum (ETH), Ocak ayının başından bu yana değerini adeta ikiye katladı ve hala yakın zamanda duracak imajı vermiyor. Ethereum bundan yaklaşık üç gün önce gelen JPMorgan müjdesi ile beraber altcoin’ler arasında en çok yükselenlerden birisi olmayı başarmıştı. Son günlerdeki yükseliş hareketlerine bitcoinhaber.net 300 Ripple (XRP) hediye dağıtarak katılıyor, çekilişe katılım için detaylara bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Analistler ise şu an yatay bir grafik çiziyor olmasına rağmen ETH’nin önümüzdeki günlerde yükselişine kaldığı yerden devam edeceğini vurguluyorlar. Oanda Corp.’un kurucusu Edward Moya, ETH için oldukça parlak günler olduğunu belirten kişilerden sadece birisi.

Ethereum Fiyatının Yeni Hedefi

Moya, yaptığı son tahmininde devam eden yükseliş beklentisinin ETH fiyatını 440 dolar çizgisine kadar götüreceğini vurguladı. Ether’in aslında 2018 yılının Temmuz ayından beri böylesine yüksek seviyeye çıkmadığını söylemekte fayda var. O tarihlerde ETH’nin yükselmesini sağlayan asıl faktörün ise ICO (ilk dijital para arzı) çılgınlığı ve Bitcoin (BTC) boğası olduğu biliniyor.

Şu an ICO’ların devri kapanmış olsa da, ETH aktif olarak ciddi bir kullanıma sahip. Hem merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulamaları, hem de Ethereum 2.0’ye geçiş sürecinin yarattığı furya kesinlikle önümüzdeki günlerde artışı körükleyecek gibi gözüküyor. Moya da Ether’in bu yükselişin devamında 400 ile 440 dolar bölgesindeki direnç noktalarına kadar çıkacağını vurguladı ve yeni bir rekor geleceğini müjdeledi.

Eğer böyle bir şey gerçekleşirse, ETH’nin piyasa egemenliği konusunda Bitcoin’in daha fazla düşüş yaşamasına sebep olması muhtemel.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.