Reklam

Ethereum Balinası Shiba’ya Ek Olarak Bu 4 Altcoin’e Sahip!

Whalestats'a göre, "Gimli" adlı bir ETH balina cüzdanı popüler meme token Shiba Inu’ya ek olarak bu 4 altcoin’i biriktiriyor gibi görünüyor. 
15:36
9 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Shiba Inu (SHIB) yakın zamanda ekosistemini güçlendirmek amacıyla yaklaşmakta olan bazı projelerini ve güncellemelerini duyurdu. Bu duyurulara tepki olarak ise Ethereum (ETH) balinaları, SHIB token yatırımlarını yoğun bir şekilde artırmaya başladı.

11 Milyon Dolarlık SHIB Alımı

Whalestats’a göre, “Gimli” adlı bir ETH balina cüzdanı büyük bir satın alım yapıyor. Son 24 saat içinde birden fazla işlemde 1 trilyon adetlik Shiba alımı yapıldı ve tüm birikimin yaklaşık olarak 11,34 milyon dolar olduğu ifade ediliyor.

Verilere göre, “Gimli” tarafından kaydedilen en büyük işlem 250 milyar SHIB token alımı oldu. Bu satın alma ise balinaya yaklaşık 2.86 milyon dolara mal oldu. Bu hamle ile birlikte en büyük 2000 ETH balinasının yatırım yapmayı tercih ettiği ilk on kripto para arasına SHIB de dahil olmuş oldu. Ancak bu alımların hala Shiba fiyatında büyük bir artışı tetiklememiş olması dikkatleri çekiyor.

SHIB son 24 saat içinde %5 artış kaydetti ve yazının kaleme alındığı sırada 0,000011 dolardan işlem görüyor. Dünyanın en büyük ikinci meme token’ı konumunda bulunana Shiba’nın rekor seviyesi 0.00008845 dolardı ve dolayısıyla hala ATH seviyesinin %87 altında olduğu ifade edilebilir.

Gimli’nin Altcoin Tercihleri

Kripto para birimlerinde ayı piyasası devam ederken ETH balinaları düşüşleri bir alım fırsatı olarak değerlendirmeye devam ediyor. Bu noktada da SHIB’in ETH balinalarının en iyi seçimlerinden biri olarak karşımıza çıktığını görüyoruz. Elde edilen verilere göre en büyük 100 balina şu anda yaklaşık 567,8 milyon dolar değerinde Shiba Inu token’ına sahip konumda bulunuyor.

Bunlara ek olarak elde edilen verilere göre Gimli şu anda 4,31 milyon dolar değerinde SHIB token’ına sahip. Shiba Inu’ya ek olarak balinanın Chainlink (LINK), Enjin Coin (ENJ), Decentraland (MANA) ve Fantom (FTM) birikimlerinin olduğu görülüyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar